Hlavní navigace

 Pinnacle Studio 26

Profesionální aplikace pro zpracování videa a tvorbu video klipů či upoutávek.
5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
11 278 ×

Pinnacle Studio je univerzální software pro střih videa. Jedná se o komplexní nástroj, který vás provede celým procesem přípravy vašich videonahrávek od stažení z kamery, přes střih a pokročilé úpravy, až po publikování do video souboru nebo na CD,DVD či Blu-ray média.

 Program uživatelům přináší propracované efekty, titulky a šablony pro tvorbu poutavého video obsahu. Nabízí přitom možnost editace záznamu z více kamer současně a neomezuje uživatele ani v množství společně zpracovávaných audio a video stop. Potěší také možnost zobrazení více toků videa na jedné obrazovce či zpracování HD, 4K a 360° videa. Pinnacle Studio je optimalizováno pro součinnost s nejnovějším hardwarem, jehož výkon tak dokáže zcela využít. Program podporuje širokou paletu formátů včetně HEVC (H.265). Video záznam lze vkládat z různých digitálních i analogových video zdrojů, chytrých telefonů, fotoaparátů, apod.

 Pinnacle Studio je dostupné v edicích Standard, Plus a Ultimate, které se vzájemně liší zejména v množství poskytovaných funkcí a šíři obsažených šablon, titulků či efektů. Edice Standard obsahuje více než 1500 video efektů, titulků a šablon, umožňuje editaci HD videa ze dvou kamer najednou a podporuje úpravy až 6 audio a video stop zároveň. Pinnacle Studio Plus nabízí více než 1800 video efektů, titulků a šablon, taktéž umožňuje editaci HD videa, nicméně již ze čtyř kamer najednou a podporuje úpravy až 24 audio a video stop. Edice Pinnacle Studio Ultimate pak nabízí více než 2000 video efektů, titulků a šablon včetně pokročilých efektů NewBlueFX. K tomu přidává editaci HD a 4K videa ze šesti kamer současně a nabízí práci s neomezeným počtem audio a video stop.

Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Koupit plnou verzi na SW.cz od 1 207 Kč

Aktualizace programu 17. 3. 2023 Antivirová kontrola 15. 2. 2024 2:50

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.