Firefox - Portable Edition - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 Firefox - Portable Edition 55.0.1

Aktualizace programu 20. 8. 2017 Antivirová kontrola 20. 8. 2017 21:14

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
276 176 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Klasický plnohodnotný prohlížeč Firefox, určený především pro USB klíčenky a další přenosná zařízení.

Firefox je moderní webový prohlížeč, který uživatelům přináší pohodlné prohlížení internetového obsahu. Nabízí intuitivní grafické prostředí, které klade důraz na zobrazení webového obsahu v největší možné ploše při zachování ergonomie ovládání. Samozřejmostí je surfování v panelech, které lze seskupovat. Silnou stránkou Firefoxu je podpora rozšíření, rychlé vyhledávání, nebo anonymní surfování. Potěší také propracovaný správce stahování, s nímž má uživatel přehled o všech downloadech. Stejně jako ostatní moderní webové prohlížeče, také Firefox podporuje nejnovější webové standardy.

Vysokého výkonu prohlížeče bylo dosaženo zejména pomocí hardwarové akcelerace a optimalizací při zpracování JavaScriptu. Firefox nabízí bohaté možnosti synchronizace mezi více instalacemi prohlížeče. Díky tomu budete mít vždy přístup ke všem svým rozšířením, záložkám, heslům, nebo historii. Vzhled Firefoxu si můžete přizpůsobit podle svých představ prostřednictvím motivů Personas. Od verze 19 v sobě Firefox integruje také vlastní prohlížeč PDF. Uživatelé tak již nejsou odkázáni na externí zásuvné moduly.

Poslení verze Firefoxu přinesla uživatelům opět několik novinek. Jedná se především o možnost současného zobrazení oken se standardním a anonymním prohlížením. Důležitou inovací je i přepracovaný správce stahování s novým přehledem stažených souborů. Uživatelé se dočkali také možnosti ukončení problematických doplňků.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
276 176 ×