Prezentační server - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Prezentační server 1.2.4.1

Aktualizace programu 2. 4. 2014 Antivirová kontrola 6. 7. 2017 2:35

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
261 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program pro spouštění prezentací na vzdáleném PC (serveru).

Aplikace slouží ke vzdálenému ovládání aplikací třetích stran na vzdáleném PC. Na dálku tak můžete spouštět prezentace, videa, webové prohlížeče, …, jakoukoliv aplikaci, kterou si nastavíte. Také umí nastavit hlasitost systému, na kterém běží server, což se hodí především pro video a audio projekce.

Aplikace funguje tak, že má serverovou a klientskou část. Na straně serverové části, tj. tam, kde má běžet nějaký obsah, si můžete nahrát jakýkoliv obsah (audio, video, prezentace) a tento obsah spouštět nainstalovanými aplikacemi. Například VLC, PowerPoint viewer, Firefox …

V klientské části aplikace zadáte adresu serveru, který chcete ovládat. Aplikace si po připojení k serveru stáhne jeho nastavení a seznam souborů. Pomocí tlačítek na hlavním panelu či kontextové nabídce v seznamu souborů můžete spustit jakýkoliv soubor a to v popředí, tedy kdy je vidět běh aplikace (video, prezentace), nebo na pozadí (například hudební doprovod, kdy nepotřebujeme vidět okno přehrávače). Souborů tak můžeme mít spuštěno libovolné množství.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
261 ×