Hlavní navigace

progeCAD Smart! FREE 2009

ProgeCAD Smart je CAD s nativní podporou formátů DWG.
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
22 589 ×

Italská společnost Progesoft uvolnila pro osobní nekomerční použití ZDARMA novou verzi CAD programu progeCAD 2009 Smart! určenou pro práci s DWG soubory. Aktuální verze progeCAD Smart! vychází z plné komerční verze programu progeCAD Professional 2009 a obsahuje většinu funkcí a doplňků verze Professional.

ProgeCAD 2009 Smart! je výkonný CAD software s nativní podporou formátů DWG, který je bez omezení a zdarma pro osobní použití na nekomerční projekty. Na světovém trhu neexistuje podobné řešení, které bude plně kompatibilní s formáty a funkčností programu AutoCAD. České menu a popisy ikon do programu je ke stažení jako varianta nebo přímo na stránkách výrobce.

Nová verze obsahuje:

  • AutoCAD 2007/2009 DWG podpora formátu
  • Rychlé volby
  • Interactive Purge
  • Tisk vizualizované plochy
  • Pokročilá extrakce dat
  • Expres nástroje
  • Xref Manažer
  • 11.000 integrovaných bloků do databáze, součástí programu
  • PDF nastavení pro tisk

Aplikace progeCAD využívá pro ukládání projektů formátu souborů (DWG), a to ve formatu DWG AutoCAD 2009 včetně možnosti práce s kombinovanými DWG soubory, které obsahují obrázky, fotografie a vizualizace. Ve verzi 2009 je inovováno uživatelské prostředí s cílem přiblížení k prostředí AutoCAD?. Výhodou je snadný přechod uživatele na progeCAD. Dále byl přepracován rendrovací systém, který dokáže lépe pracovat se světly, materiály a externími texturami. Mnozí uživatelé rovněž ocení možnost exportovat výkresy do PDF pro snadnější šíření po internetu. Exportovat lze snadno i 3D objekty, a to nejen do obrázků, ale také do aplikací firmy Microsoft nebo pro internetové aplikace. Funkce následných úprav Vpřed a Zpět lze aplikovat neomezeně - opravit tak lze snadno i chybu vzniklou v úvodu projektu. Pro lepší bezpečnost je možné licenci aplikace nahrát na USB flash disk.

Online Video Tutoriály progeCAD - http://www.solicad.com/CZ/2D-CAD-software/progeCAD/video-manual

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 20. 1. 2010 Antivirová kontrola 2. 2. 2024 2:49

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.