progeCAD Smart! FREE - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

progeCAD Smart! FREE 2009

Aktualizace programu 20. 1. 2010 Antivirová kontrola 9. 8. 2017 6:55

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
17 996 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

ProgeCAD Smart je CAD s nativní podporou formátů DWG.

Italská společnost Progesoft uvolnila pro osobní nekomerční použití ZDARMA novou verzi CAD programu progeCAD 2009 Smart! určenou pro práci s DWG soubory. Aktuální verze progeCAD Smart! vychází z plné komerční verze programu progeCAD Professional 2009 a obsahuje většinu funkcí a doplňků verze Professional.

ProgeCAD 2009 Smart! je výkonný CAD software s nativní podporou formátů DWG, který je bez omezení a zdarma pro osobní použití na nekomerční projekty. Na světovém trhu neexistuje podobné řešení, které bude plně kompatibilní s formáty a funkčností programu AutoCAD. České menu a popisy ikon do programu je ke stažení jako varianta nebo přímo na stránkách výrobce.

Nová verze obsahuje:

  • AutoCAD 2007/2009 DWG podpora formátu
  • Rychlé volby
  • Interactive Purge
  • Tisk vizualizované plochy
  • Pokročilá extrakce dat
  • Expres nástroje
  • Xref Manažer
  • 11.000 integrovaných bloků do databáze, součástí programu
  • PDF nastavení pro tisk

Aplikace progeCAD využívá pro ukládání projektů formátu souborů (DWG), a to ve formatu DWG AutoCAD 2009 včetně možnosti práce s kombinovanými DWG soubory, které obsahují obrázky, fotografie a vizualizace. Ve verzi 2009 je inovováno uživatelské prostředí s cílem přiblížení k prostředí AutoCAD?. Výhodou je snadný přechod uživatele na progeCAD. Dále byl přepracován rendrovací systém, který dokáže lépe pracovat se světly, materiály a externími texturami. Mnozí uživatelé rovněž ocení možnost exportovat výkresy do PDF pro snadnější šíření po internetu. Exportovat lze snadno i 3D objekty, a to nejen do obrázků, ale také do aplikací firmy Microsoft nebo pro internetové aplikace. Funkce následných úprav Vpřed a Zpět lze aplikovat neomezeně - opravit tak lze snadno i chybu vzniklou v úvodu projektu. Pro lepší bezpečnost je možné licenci aplikace nahrát na USB flash disk.

Online Video Tutoriály progeCAD - http://www.solicad.com/CZ/2D-CAD-software/progeCAD/video-manual

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
17 996 ×