Hlavní navigace

 PS Diagram 1.4.5

Tvorba algoritmů v podobě vývojových diagramů.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
596 ×

PS Diagram je nástroj pro rychlou a pohodlnou tvorbu algoritmů v podobě vývojových diagramů. Vývojové diagramy lze pak rozpohybovat a pozorovat, jak se např. mění parametry cyklu, jakým způsobem algoritmus rozhoduje a jak se mění proměnné. 

Ať už chcete využít PS Diagram pro výuku, samostudium nebo jen ze zvědavosti, je k dispozici zcela zdarma. :)

Hlavní vlastnosti

 • Vývojový diagram je automaticky formátován
  • Zapomeňte na starosti s formátováním diagramů. PS Diagram zarovnává a propojuje symboly automaticky tak, jak je přidáváte a můžete se díky tomu soustředit na to, co je doopravdy důležité.
 • Průchod algoritmu
  • Algoritmus, který vytvoříte, můžete v PSDéčku okamžitě otestovat. Nabízí se vám hned 3 možnosti: Animace, rychlé spuštění s breakpointy a krokování. Krokovat navíc můžete nejen dopředu, ale i zpátky!
 • Přehledné informace o průběhu
  • Během průchodu vývojového diagramu je pro vás zobrazován jak výpis aktuálních hodnot proměnných, tak mezivýpočty funkcí symbolů. Vše je navíc obohacené o barevné rozlišení symbolů a spojnic na základě toho, zda jimi tok algoritmu prošel, prošel jednou či prošel vícekrát. Můžete i zpětně odhadnout, o kolik průchodů se jednalo.
 • Import & Export
  • Diagram nemusíte vytvářet jen ručně. Máte-li již algoritmus napsaný v některém z podporovaných programovacích jazyků, PS Diagram jej do vývojového diagramu hravě převede za vás. I s komentáři. Stejně i diagram můžete převést do zdrojového kódu.
Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 5. 3. 2022 Antivirová kontrola 22. 2. 2024 2:48

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.