REDSYSTEM JUKEBOX - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

REDSYSTEM JUKEBOX 2.0

Aktualizace programu 19. 10. 2010 Antivirová kontrola 6. 12. 2017 3:13

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 372 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Hudební přehrávač na spůsob jukeboxu

REDSYSTEM JUKEBOX hudební přehrávač na spůsob jukeboxu, kde po vhození mince může zákazník přehrát skladbu podle vlastního výběru. Podporované mince jsou 5 a 10 Sk. Rozlišení obrazovky je momentálně 1024 x 768 a 1280 x 800 pixelů (Rozlišení je možné zvolit v nastaveních programu, standardně je nastavené rozlíšení 1024 x 768 pixelů). Je možné naprogramovat až 30 po sobě jdoucích skladeb.

REDSYSTEM JUKEBOX pracuje v 4 režimech: JUKEBOX, NÁHODNÝ VÝBĚR, RÁDIO, VYPNOUT. Po dohraní skladeb je možné zvolit další činnost. To může být náhodný výběr skladeb (náhodně se přehrávají skladby, které již byli přehrávané), internetové rádio (tu je možné zvolit, které internetové rádio se má spustit), anebo vypnout (v režimu vypnout program čeká na další navolení skladeb). Každému režimu je možné zvlášť určit hlasitost přehrávaní. Např. při režimu JUKEBOX můžete nastavit hlasitost 100 %, zatím co při režime NÁHODNÝ VÝBĚR bude hlasitost např. 50%.

Všechny služby je možno ovládat klávesami. Když v profilu alba existuje obrázek alba, při přehrávaní skladby se tento obrázek zobrazí. Obrázek musí mít název \"pic.jpg\" a měl by mít rozlišení 287 x 286 pixelů, nebo více. Je možné zvolit bonusové skladby, v tomto případe zákazník může za cenu 4 skladeb naprogramovat 5 skladeb.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 372 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.