Hlavní navigace

Redsystem Remote Control 1.1

Prgram pro ovládání vzdáleného PC přes Internet.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
304 ×

Program Redsystem Remote Control je určen k ovládání vzdáleného PC přes Internet. Můžete jej využít pro seriózní účely nebo jen na pobavení s přáteli. Program je vybaven zpětnou informací o provedeném příkazu, což znamená, že pokud se příkaz na vzdáleném PC provede, program vás o tom informuje. Program se nainstalujte na oba počítače - tedy na PC, ze kterého budete ovládat vzdálený PC a na ovládáný (vzdálený) PC.

Po instalaci programu vám na ploše přibudou 3 ikony (zástupci pro spuštění programů). - Setting (nastavení) - Transmitter (vysílač) - Receiver (přijímač, po spuštění je "neviditelný", dá se najít a ukončit přes správce úloh) Nejdříve na obou PC spusťte "Setting", nastavte jazyk programu (SK, EN) a následně zadejte libovolný komunikační kód (na obou PC musí být stejný! Např. traktor). Na ovládaném PC (vzdáleném) spusťte "Receiver". Pokud chcete, aby se spouštěl automaticky po spuštění Windows, můžete vytvořit jeho zástupce a nastavit ho, aby se automaticky spustil. Na PC ze kterého budete vzdálený PC ovládat spusťte "Transmitter" a do textového políčka "Příkaz číslo:" napište kód (podle toho, jakou funkci má vzdálené PC provést) a odešlete jej tlačítkem "OK". Čekejte na provedení příkazu. Pokud je vzdálené PC zapnuté a má spuštěnou aplikaci "Receiver", do jedné minuty bude příkaz proveden a vy budete o tom informován.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 7. 6. 2010 Antivirová kontrola 31. 5. 2022 2:59

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.