Hlavní navigace

RollingCoin X5.1.2

Výkonný pomocník pro vaše finance.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 123 ×

RollingCoin je výkonný pomocník pro vaše finance, který je navržen pro:

  • strukturovaný přehled o výdajích a příjmech
  • sledování hodnoty majetku a nákladů v čase
  • výkonný import a rozpoznávání dat
  • efektivní zadávání a modifikace dat
  • zabezpečené ukládání dat
  • víceuživatelský přístup k datům
  • vedení daňové evidence
  • a mnohem více

Finance pod kontrolou

Nezáleží na tom, kolik máte finančních aktivit nebo chcete jen sledovat rodinné výdaje, vždy můžete mít přehled o svých financích bezpečně na jednom místě. Záleží jen na vás, co budete chtít sledovat. Je tak možné mít přehled kolik a za co utratíte, kolik stojí provoz auta, údržba nemovitosti atp. Vše pak můžete sledovat v přehledných grafech rozdělených do časových úseků a ostatních vlastností finančních transakcí. Vše jednoduše, rychle a přehledně.

Import dat

Většina finančních transakcí probíhá na bankovních kontech a při platbách platebními kartami. Tyto transakce zanechávají svou elektronickou stopu ve formě výpisů a ty je možné efektivně využít. RollingCoin umožní import výpisů a automaticky je zařadí podle kontextu jednotlivých transakcí, propojí mezibankovní převody a v případě nových neznámých transakcí umožní jejich příští správné rozpoznání. Všechny transakce, které probíhají opakovaně, se tak rozpoznají vždy automaticky.

Majetek

Všechny peníze, které nejsou utraceny za spotřební zboží, ale slouží k pořízení věcí s dlouhodobější hodnotou tvoří významnou část finančního života. RollingCoin umožní nejenom evidovat hodnotu majetku, ale sledovat výdaje na pořízení, údržbu a následně třeba i jeho prodej. Takto je možné mít přehled o nemovitostech, cenných papírech, automobilech…

Bezpečnost

V době počítačů propojených do veřejných sítí se zvyšuje riziko napadení soukromí nepřátelskými útoky. I na to je RollingCoin připraven. Je možné použít šifrování dat a uživatelská práva pro přístup k datům. RollingCoin při tom používá nejmodernější šifrování dat AES-256.

Vyzkoušejte zadarmo

Jestliže vás program RollingCoin zaujal neváhejte a vyzkoušejte ho. Je to možné zcela zdarma po stažení na této stránce a instalaci na váš počítač. Pokud se vám bude aplikace RollingCoin líbit, bude se vám jistě líbit i příznivá cena za plnou časově neomezenou licenci.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 1. 11. 2016 Antivirová kontrola 3. 4. 2021 2:43

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.