RollingCoin - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

RollingCoin X5.1.2

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 1. 11. 2016 Antivirová kontrola 2. 9. 2017 4:35

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 222 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Výkonný pomocník pro vaše finance.

RollingCoin je výkonný pomocník pro vaše finance, který je navržen pro:

  • strukturovaný přehled o výdajích a příjmech
  • sledování hodnoty majetku a nákladů v čase
  • výkonný import a rozpoznávání dat
  • efektivní zadávání a modifikace dat
  • zabezpečené ukládání dat
  • víceuživatelský přístup k datům
  • vedení daňové evidence
  • a mnohem více

Finance pod kontrolou

Nezáleží na tom, kolik máte finančních aktivit nebo chcete jen sledovat rodinné výdaje, vždy můžete mít přehled o svých financích bezpečně na jednom místě. Záleží jen na vás, co budete chtít sledovat. Je tak možné mít přehled kolik a za co utratíte, kolik stojí provoz auta, údržba nemovitosti atp. Vše pak můžete sledovat v přehledných grafech rozdělených do časových úseků a ostatních vlastností finančních transakcí. Vše jednoduše, rychle a přehledně.

Import dat

Většina finančních transakcí probíhá na bankovních kontech a při platbách platebními kartami. Tyto transakce zanechávají svou elektronickou stopu ve formě výpisů a ty je možné efektivně využít. RollingCoin umožní import výpisů a automaticky je zařadí podle kontextu jednotlivých transakcí, propojí mezibankovní převody a v případě nových neznámých transakcí umožní jejich příští správné rozpoznání. Všechny transakce, které probíhají opakovaně, se tak rozpoznají vždy automaticky.

Majetek

Všechny peníze, které nejsou utraceny za spotřební zboží, ale slouží k pořízení věcí s dlouhodobější hodnotou tvoří významnou část finančního života. RollingCoin umožní nejenom evidovat hodnotu majetku, ale sledovat výdaje na pořízení, údržbu a následně třeba i jeho prodej. Takto je možné mít přehled o nemovitostech, cenných papírech, automobilech…

Bezpečnost

V době počítačů propojených do veřejných sítí se zvyšuje riziko napadení soukromí nepřátelskými útoky. I na to je RollingCoin připraven. Je možné použít šifrování dat a uživatelská práva pro přístup k datům. RollingCoin při tom používá nejmodernější šifrování dat AES-256.

Vyzkoušejte zadarmo

Jestliže vás program RollingCoin zaujal neváhejte a vyzkoušejte ho. Je to možné zcela zdarma po stažení na této stránce a instalaci na váš počítač. Pokud se vám bude aplikace RollingCoin líbit, bude se vám jistě líbit i příznivá cena za plnou časově neomezenou licenci.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 222 ×