Hlavní navigace

 Sečteno.cz

Podvojné účetnictví online, mzdy a daně jednoduše.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Spuštěno
5 064 ×

Portál Sečteno je jednoduchým nástrojem, jak ze složitých účetních informací získat přehled o tom, jak se vám daří. Je určen pro všechny podnikatele, malé i větší firmy, startupy, plátce i neplátce DPH a OSVČ.

K jeho největším přednostem patří přehlednost, jednoduchost a rychlost. S jeho pomocí můžete snadno vystavovat faktury, hlídat si, kdo vám zaplatil a kdo ne, kolik vy sami dlužíte a kolik vám zbývá zaplatit. Řeknou vám to jasné souhrnné přehledy.

Portál Sečteno výrazně ulehčuje finanční řízení firmy. Na základě zadaných informací se jednoduše podíváte, jak je na tom vaše cashflow nebo jak si stojí uhrazené a neuhrazené pohledávky. V portálu najdete i přehled odběratelů a dodavatelů nebo stav vašich pokladen.

Připojení k portálu je šifrované a zabezpečené, takže jsou všechna vaše přenášená data v bezpečí. Žádná neautorizovaná osoba se k nim bez vašeho vědomí nedostane.

Prostřednictvím portálu můžete také komunikovat s týmem účetních, kteří vyřídí vaše požadavky. Pomohou vám se všemi dotazy i s nestandardními účetními situacemi, se kterými se můžete setkat.

Run application

Sdílet online aplikaci

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.