Hlavní navigace

 Sečteno.cz

Run application
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Spuštěno
4 091 ×

Sdílet online aplikaci

Podvojné účetnictví online, mzdy a daně jednoduše.

Portál Sečteno je jednoduchým nástrojem, jak ze složitých účetních informací získat přehled o tom, jak se vám daří. Je určen pro všechny podnikatele, malé i větší firmy, startupy, plátce i neplátce DPH a OSVČ.

K jeho největším přednostem patří přehlednost, jednoduchost a rychlost. S jeho pomocí můžete snadno vystavovat faktury, hlídat si, kdo vám zaplatil a kdo ne, kolik vy sami dlužíte a kolik vám zbývá zaplatit. Řeknou vám to jasné souhrnné přehledy.

Portál Sečteno výrazně ulehčuje finanční řízení firmy. Na základě zadaných informací se jednoduše podíváte, jak je na tom vaše cashflow nebo jak si stojí uhrazené a neuhrazené pohledávky. V portálu najdete i přehled odběratelů a dodavatelů nebo stav vašich pokladen.

Připojení k portálu je šifrované a zabezpečené, takže jsou všechna vaše přenášená data v bezpečí. Žádná neautorizovaná osoba se k nim bez vašeho vědomí nedostane.

Prostřednictvím portálu můžete také komunikovat s týmem účetních, kteří vyřídí vaše požadavky. Pomohou vám se všemi dotazy i s nestandardními účetními situacemi, se kterými se můžete setkat.

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Run application
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Spuštěno
4 091 ×