Smart Cache - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Smart Cache 0.94

Aktualizace programu 1. 11. 2009 Antivirová kontrola 30. 8. 2017 3:53

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 019 ×

Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Kešující HTTP/1.1 proxy server s podporou offline browsingu.

Smart Cache je proxy server naprogramovaný v jazyce Java, takže běží různých operačních systémech. Testován byl na Windows, Linuxu, FreeBSD a MacOS.

Je vybaven speciální podporou pro offline prohlížení uložených dat, což ocení nejen dialup uživatelé ale i vlastníci notebooků. Nacachovaná data lze prohlížet libovolným prohlížečem a prohledávat pomocí jednoduchého webového rozhraní. Program není nutné ručně přepínat do online nebo offline režimu. Uložená data lze navíc komprimovat a tím ušetřit zhruba 30 procent diskového prostoru.

Podporuje předávání definovaných typů URL přes soubor do download manageru k dalšímu zpracování. Použít lze libovolný download manager, který umí načítat vstup ze souboru. S využitím dalšího externího programu SC Loader umí řadit stránky do fronty, aby se při dalším připojení stáhly.

K dispozici je víceméně standardní URL a cookies filtr, který se dobře hodí pro blokování reklamy. Blokovanou reklamu je možné nahradit vlastním obrázkem.

Program je vysoce konfigurovatelný prostřednictvím textového konfiguračního souboru. Jelikož se nejedná o grafickou aplikaci, používá se nejlépe jako service (wrapper pro spuštění java aplikace jako service není součástí balíčku). Program je dostatečně rychlý i pro použití v LAN s pár stovkami uživatelů. Jsou známy instalace pod Linuxem, které dělají proxy pro 200-300 uživatelů.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 019 ×