Hlavní navigace

Smart Cache 0.94

Kešující HTTP/1.1 proxy server s podporou offline browsingu.
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 041 ×
Smart Cache je proxy server naprogramovaný v jazyce Java, takže běží různých operačních systémech. Testován byl na Windows, Linuxu, FreeBSD a MacOS.

Je vybaven speciální podporou pro offline prohlížení uložených dat, což ocení nejen dialup uživatelé ale i vlastníci notebooků. Nacachovaná data lze prohlížet libovolným prohlížečem a prohledávat pomocí jednoduchého webového rozhraní. Program není nutné ručně přepínat do online nebo offline režimu. Uložená data lze navíc komprimovat a tím ušetřit zhruba 30 procent diskového prostoru.

Podporuje předávání definovaných typů URL přes soubor do download manageru k dalšímu zpracování. Použít lze libovolný download manager, který umí načítat vstup ze souboru. S využitím dalšího externího programu SC Loader umí řadit stránky do fronty, aby se při dalším připojení stáhly.

K dispozici je víceméně standardní URL a cookies filtr, který se dobře hodí pro blokování reklamy. Blokovanou reklamu je možné nahradit vlastním obrázkem.

Program je vysoce konfigurovatelný prostřednictvím textového konfiguračního souboru. Jelikož se nejedná o grafickou aplikaci, používá se nejlépe jako service (wrapper pro spuštění java aplikace jako service není součástí balíčku). Program je dostatečně rychlý i pro použití v LAN s pár stovkami uživatelů. Jsou známy instalace pod Linuxem, které dělají proxy pro 200-300 uživatelů.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 1. 11. 2009 Antivirová kontrola 7. 5. 2021 2:49

Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.