Hlavní navigace

Smlouvy Podnikový a domácí právník 8

V ekonomicko-právním produktu snadno a rychle vytvoříte smlouvy, plnou moc, žalobu, pracovní smlouvu, podat výpověď atp.
2

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
20 531 ×
Téměř 1200 vzorů smluv. Smlouvy, vzory smluv a podání, formuláře, plné moci, žádosti, žaloby v tomto balíku pomáhají sestavit kvalitní dokumenty, bez prvotní právní pomoci. Jednoduše řečeno, kompletní znalosti právníků najdete na CD PDP 8. Mějte vzory smluv z produktu Podnikový a domácí právník vždy při ruce.

V produktu Podnikový a domácí právník získáte dalších téměř 200 vzorů obsažených v produktu "Finanční úřad", sadu exekučních vzorů, výkladový slovník několika set ekonomicko právních pojmů a aktualizaci z internetu dle zvolené verze ZDARMA. Nabídka BONUSU je platná do odvolání. V balíku najdete i nejširší zpracování nového Zákoníku práce, téměř 350 vzorů, o obdobném rozsahu nemáme informaci.

Jsou vzory a smlouvy určeny i pro vás ? Ano, Podnikový a domácí právník je určen nejen pro podnikatele a advokáty, ale i pro soukromé osoby, které potřebují sestavit smlouvy, návrhy dokumentů a další písemnosti.

Jsou smlouvy korektní a aktuální ? Ano, produkt obsahuje knihovnu vzorů, které jsou ověřeny praxí. Mezi naše dodavatele vzorů patří zkušení právníci, poradci z oblasti daní a financí, vykonavatelé exekutorských úřadů i dražebníci. Tito specialisté se podílejí na této publikaci, která vám za cenu pouze 950 Kč smlouvy pomůže připravit až k jejich podpisu. Dodáváme vám vždy naše poslední vydání produktu, aktualizaci pro vzory a smlouvy vydáváme měsíčně.

Jak na vzory v programu ? Podnikový a domácí právník je aplikace určená pro počítače a notebooky, obsahuje komfortní uživatelské prostředí, které obsluhuje velkou skupinu vzorů. Vzory jsou v aplikaci tříděny dle oblasti právní úpravy, dle druhu zaměření a následně je v produktu zabudováno podrobné vyhledávání (v názvu vzoru, v obsahu textu vzoru, dle kategorie). Vše je opravdu jednoduché a intuitivní.

Pracovní prostředí dále nabízí možnost EDITACE ve Wordu stiskem jednoho tlačítka a následný TISK všech vzorů, přepracované vzory lze ULOŽIT kamkoliv na disk nebo do databáze tzv. "vlastních vzorů" přímo do programu.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 21. 11. 2006 Antivirová kontrola 18. 5. 2022 2:51

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.