Smlouvy Podnikový a domácí právník - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Smlouvy Podnikový a domácí právník 8

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 21. 11. 2006 Antivirová kontrola 16. 7. 2017 4:19

2

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
20 375 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

V ekonomicko-právním produktu snadno a rychle vytvoříte smlouvy, plnou moc, žalobu, pracovní smlouvu, podat výpověď atp.

Téměř 1200 vzorů smluv. Smlouvy, vzory smluv a podání, formuláře, plné moci, žádosti, žaloby v tomto balíku pomáhají sestavit kvalitní dokumenty, bez prvotní právní pomoci. Jednoduše řečeno, kompletní znalosti právníků najdete na CD PDP 8. Mějte vzory smluv z produktu Podnikový a domácí právník vždy při ruce.

V produktu Podnikový a domácí právník získáte dalších téměř 200 vzorů obsažených v produktu "Finanční úřad", sadu exekučních vzorů, výkladový slovník několika set ekonomicko právních pojmů a aktualizaci z internetu dle zvolené verze ZDARMA. Nabídka BONUSU je platná do odvolání. V balíku najdete i nejširší zpracování nového Zákoníku práce, téměř 350 vzorů, o obdobném rozsahu nemáme informaci.

Jsou vzory a smlouvy určeny i pro vás ? Ano, Podnikový a domácí právník je určen nejen pro podnikatele a advokáty, ale i pro soukromé osoby, které potřebují sestavit smlouvy, návrhy dokumentů a další písemnosti.

Jsou smlouvy korektní a aktuální ? Ano, produkt obsahuje knihovnu vzorů, které jsou ověřeny praxí. Mezi naše dodavatele vzorů patří zkušení právníci, poradci z oblasti daní a financí, vykonavatelé exekutorských úřadů i dražebníci. Tito specialisté se podílejí na této publikaci, která vám za cenu pouze 950 Kč smlouvy pomůže připravit až k jejich podpisu. Dodáváme vám vždy naše poslední vydání produktu, aktualizaci pro vzory a smlouvy vydáváme měsíčně.

Jak na vzory v programu ? Podnikový a domácí právník je aplikace určená pro počítače a notebooky, obsahuje komfortní uživatelské prostředí, které obsluhuje velkou skupinu vzorů. Vzory jsou v aplikaci tříděny dle oblasti právní úpravy, dle druhu zaměření a následně je v produktu zabudováno podrobné vyhledávání (v názvu vzoru, v obsahu textu vzoru, dle kategorie). Vše je opravdu jednoduché a intuitivní.

Pracovní prostředí dále nabízí možnost EDITACE ve Wordu stiskem jednoho tlačítka a následný TISK všech vzorů, přepracované vzory lze ULOŽIT kamkoliv na disk nebo do databáze tzv. "vlastních vzorů" přímo do programu.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
20 375 ×