SRT Shifter - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

SRT Shifter 1.1

Aktualizace programu 14. 10. 2019 Antivirová kontrola 15. 10. 2019 13:10

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
19 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Posun časových údajů v souborech s titulky typu SRT.

SRT Shifter je aplikace, která umí změnit časování titulků v souboru typu '.srt'. Jednoduše si v souboru nalezneme místo s časem, od kterého míníme vše posunout, určíme pro toto místo správný čas a stiskneme 'Shift'. A ejhle, od tohoto místa v souboru, až do konce souboru jsou časové údaje změněny. Pokud zjistíme další nesrovnalost, tak ji stejným způsobem odstraníme. Někdy budou stačit jeden až dva pokusy a vše se srovná jak má být, ti pečlivější si prověří veškeré titulky.

Ve verzi 1.1 byla přidána možnost posunout časování pouze ve vybraném řádku, nebo ve vybrané posloupnosti řádků, či od vybraného řádku do konce souboru.

Nezbytná je proto spolupráce s nějakým videopřehrávačem. Asi nejlepším je VLC player, neboť umí nepřeberné množství videoformátů a je kompilován pro různá prostředí, těmi základními jsou platformy Unix, Windows a Mac. VLC má výhodu i v tom, že podporuje běh skriptů, třeba v jazyce LUA. I proto jsem jej zvolil. Napsal jsem pro tuto aplikaci podpůrný skript, který umožňuje při pozastavení přehrávání zkopírovat tento čas do schránky Windows (clipboard). Ten lze potom jedním tlačítkem přenést do této aplikace. Tak se sníží chybovost a zvýší rychlost práce s aplikací.

Aplikaci tvoří jediné okno s formulářem. Nevyžaduje žádnou instalaci, jedná se o tak zvané one-click aplikaci. Nepotřebuje také cokoliv zapisovat do registrů či na disk. Aplikace zapisuje data pouze do načteného SRT souboru. Aby nedošlo k neúmyslné ztrátě jistě vzácných dat, je při PRVNÍM otevření souboru s titulky vytvořen záložní soubor o stejné velikosti, se stejným obsahem, se stejným jménem, ke kterému je pouze přidána další extenze - '.original'. Návod k použití naleznete na webu autora.

Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
19 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.