Tisk obálek VISUAL - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Tisk obálek VISUAL 4.0.1.0

Aktualizace programu 29. 12. 2014 Antivirová kontrola 2. 7. 2017 2:35

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 070 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program pro zjednodušený tisk adres, štítků a vizitek.

Tisk obálek VISUAL (+tisk etiket, tisk vizitek) je Všestranný program pro tisk obálek, etiket, vizitek či nálepek z Windows. V programu máme k dispozici seznam příjemců, který si vytváříme buď ruční editací nebo importem z obecného CSV souboru. Tímto nástrojem lze importovat adresy z programu Thunderbird, MS Outlook a mnoha dalších.

Pro rychlý tisk však není vůbec třeba plnit adresář, ale lze tisknout přímo z textového políčka. K základním formátům obálek lze nadefinovat do programu obálky vlastní velikosti. Při tisku se automaticky vybere nejvhodnější velikost podporovaná tiskárnou. Tisk lze otáčet a dále je možné jemně specifikovat umístění odesílatele a příjemce (vzdálenost od kraje). Tisk odesílatele je volitelný.

V programu je umožněn i tisk loga na obálku. Program formátuje adresy i do jiných zemí světa, stačí vybrat cílovou zemi. Při tisku adresních štítků je možné na jeden arch natisknout rozdílné adresy nebo obrázky. Seznam základních funkcí : vlastní adresář, import a export (záloha) adres (CSV soubor), standardní i vlastní velikosti obálek a archů, inteligentní výběr výstupního formátu dle tiskárny, položky adres a jejich rozmístění dle standardů cílové země, výběr různých adres a obrázků pro jeden arch štítků, volitelný tisk odesílatele, volitelné typy písma, náhled před tiskem

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 070 ×