Tisk obálek VISUAL - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Tisk obálek VISUAL 4.0.1.1

Aktualizace programu 30. 7. 2018 Antivirová kontrola 4. 7. 2019 21:17

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 891 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program pro zjednodušený tisk adres, štítků a vizitek.

Tisk obálek VISUAL (+tisk etiket, tisk vizitek) je Všestranný program pro tisk obálek, etiket, vizitek či nálepek z Windows. V programu máme k dispozici seznam příjemců, který si vytváříme buď ruční editací nebo importem z obecného CSV souboru. Tímto nástrojem lze importovat adresy z programu Thunderbird, MS Outlook a mnoha dalších.

Pro rychlý tisk však není vůbec třeba plnit adresář, ale lze tisknout přímo z textového políčka. K základním formátům obálek lze nadefinovat do programu obálky vlastní velikosti. Při tisku se automaticky vybere nejvhodnější velikost podporovaná tiskárnou. Tisk lze otáčet a dále je možné jemně specifikovat umístění odesílatele a příjemce (vzdálenost od kraje). Tisk odesílatele je volitelný.

V programu je umožněn i tisk loga na obálku. Program formátuje adresy i do jiných zemí světa, stačí vybrat cílovou zemi. Při tisku adresních štítků je možné na jeden arch natisknout rozdílné adresy nebo obrázky. Seznam základních funkcí : vlastní adresář, import a export (záloha) adres (CSV soubor), standardní i vlastní velikosti obálek a archů, inteligentní výběr výstupního formátu dle tiskárny, položky adres a jejich rozmístění dle standardů cílové země, výběr různých adres a obrázků pro jeden arch štítků, volitelný tisk odesílatele, volitelné typy písma, náhled před tiskem

Zobrazit více
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 891 ×