Hlavní navigace

 Total Software Deployment 3.2.1

Kompletní správa instalovaného softwaru ve vaši podnikové síti.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 ×

Total Software Deployment je aplikace pro kompletní vzdálenou správu a instalaci software v podnikové stí. S aplikací Total Software Deployment je nasazení softwaru na libovolný počet počítačů hračkou. Díky správě inventáře softwaru, automatickému prohledávání sítě a současnému nasazení různých typů instalačních balíčků je aplikace TSD jasným vítězem mezi nástroji na vzdálené nasazení. Souběžné nasazení jedním kliknutím. 

Na rozdíl od konkurence tento nástroj podporuje pokročilé souběžné nasazení, díky čemuž umožňuje nainstalovat více balíčků do více počítačů současně. Můžete zadat počet počítačů a počet současně instalovaných balíčků na jeden počítač. Jakmile se rozhodnete, můžete zahájit nasazení jediným kliknutím. Integrovaná správa inventáře softwaru. 

Aplikace Total Software Deployment poskytuje přehled o síťových počítačích v rámci celé organizace a udržuje úplný seznam softwaru nainstalovaného na všech počítačích ve vaší podnikové síti. Automatická kontrola inventáře. Aplikace TSD automaticky kontroluje vaše síťové počítače a vytváří inventární seznamy. Počítače a servery ve vaší podnikové síti lze prohledávat bez trvale nainstalovaných agentů; stačí jen heslo správce. Zjištěná data budou automaticky rozdělena do kategorií a uspořádána a bude z nich sestaven vyčerpávající inventář softwaru nainstalovaného ve vaší místní síti. Flexibilní nasazení aplikací MSI a EXE. 

Přáli byste si systém, který je flexibilnější než nástroje pro nasazení od společnosti Microsoft®? Omezení na spravované nasazení balíčků MSI je příliš svazující. Aplikace Total Software Deployment podporuje všechny typy instalačních balíčků včetně formátu MSI a také všechny oblíbené instalační programy jiných výrobců, díky čemuž umožňuje plně automatické a tiché nasazení prakticky jakéhokoli balíčku.

Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 24. 10. 2023 Antivirová kontrola 3. 3. 2024 3:48

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.