TRELL-NEXT evidenční a pokladní systém - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

TRELL-NEXT evidenční a pokladní systém 43.01

Aktualizace programu 28. 4. 2016 Antivirová kontrola 17. 4. 2017 2:35

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
318 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Evidenční a pokladní systém - tisk paragonů, odečítání ze skladu, připraveno pro evidenci plateb.

Program EET Kasa TRELL NEXT zajišťuje prodej s odebíráním zboží ze skladů, tiskem paragonů, uzávěrkami a podporou práce v síti. Možnost aktivovat vyšší verzi Client Server. Kromě KASY je odemčen i modul Restaurace - včetně módu výdeje obědů na kartičky, stravenky, platba v EUR, podpora čteček čárových kódů, zákaznických karet atd.

Program využívají jak maloobchodní prodejny (drogerie, potraviny, samoobsluhy do 9 pokladen v síti, trafiky, elektro, železářství, prodejny PC a součástek atd.) v rámci modulu KASA, též restaurace, bistra či pizzerie, které používají modul Restaurace či Dotykové rozhraní.

Prodej Kasa - prodej na pokladně s ovládáním pokladní zásuvky, zákaznického displeje, podporou a tiskem čárových kódů, paragonů či bloků. Aplikace umožňuje tisk prodejek v několika formátech včetně všech variant pokladních tiskáren (též formát 80mm i 50mm). Při platbách kartou lze definovat procentuální přirážku pod minimální platbu. Zboží je odebíráno ze skladů a pohyby se promítají v uzávěrkách skladů a pokladny. Uzávěrky za období nebo za směnu lze provést též podle skladů nebo obsluhy přihlášené heslem. Cokoliv lze snadno dohledat viz videonávody (kurz) na stránce programu.

Rozsah oprávnění uživatelů nastavuje správce systému. Lze zakázat náhled nákupních cen apod. Program poskytuje výpisy prodaného zboží, rozpis DPH, slevy, vyhledávání podle kódu, názvu, částky a rychlé fulltextové vyhledávání položek. Lze vkládat texty, vracet zboží z reklamace, provádět výkup zboží přes pokladnu. Jednoduchá a velmi rychlá obsluha klávesovými zkratkami. Vše je logické a intuitivní a přívětivé, obsluhu zvládne i nezaškolený personál.

Prověřeno v provozu na několika stech instalacích. Nově zboží v akci s cenami podle data. Měrné ceny, alergeny, příprava na EET. Systém upraven pro Windows 10 32/64. Pracuje prakticky na libovolném hardware, podpora dotykového rozhraní.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
318 ×