Hlavní navigace

TRELL-NEXT 57.32

Evidenční a pokladní systém - tisk paragonů, odečítání ze skladu, připraveno pro EET.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
882 ×

Program EET Kasa TRELL NEXT zajišťuje prodej s odebíráním zboží ze skladů, tiskem paragonů, uzávěrkami a podporou práce v síti. Možnost aktivovat vyšší verzi Client Server. Kromě KASY je odemčen i modul Restaurace - včetně módu výdeje obědů na kartičky, stravenky, platba v EUR, podpora čteček čárových kódů, zákaznických karet atd.

Program využívají jak maloobchodní prodejny (drogerie, potraviny, samoobsluhy do 9 pokladen v síti, trafiky, elektro, železářství, prodejny PC a součástek atd.) v rámci modulu KASA, též restaurace, bistra či pizzerie, které používají modul Restaurace či Dotykové rozhraní.

Prodej Kasa - prodej na pokladně s ovládáním pokladní zásuvky, zákaznického displeje, podporou a tiskem čárových kódů, paragonů či bloků. Aplikace umožňuje tisk prodejek v několika formátech včetně všech variant pokladních tiskáren (též formát 80mm i 50mm). Při platbách kartou lze definovat procentuální přirážku pod minimální platbu. Zboží je odebíráno ze skladů a pohyby se promítají v uzávěrkách skladů a pokladny. Uzávěrky za období nebo za směnu lze provést též podle skladů nebo obsluhy přihlášené heslem. Cokoliv lze snadno dohledat viz videonávody (kurz) na stránce programu.

Rozsah oprávnění uživatelů nastavuje správce systému. Lze zakázat náhled nákupních cen apod. Program poskytuje výpisy prodaného zboží, rozpis DPH, slevy, vyhledávání podle kódu, názvu, částky a rychlé fulltextové vyhledávání položek. Lze vkládat texty, vracet zboží z reklamace, provádět výkup zboží přes pokladnu. Jednoduchá a velmi rychlá obsluha klávesovými zkratkami. Vše je logické a intuitivní a přívětivé, obsluhu zvládne i nezaškolený personál.

Prověřeno v provozu na několika stech instalacích. Nově zboží v akci s cenami podle data. Měrné ceny, alergeny, pracuje s EET i pokladními terminály ČSOB. Systém upraven pro Windows 10 32/64. Pracuje prakticky na libovolném hardware, podpora dotykového rozhraní.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 7. 10. 2020 Antivirová kontrola 28. 10. 2022 3:58

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.