Hlavní navigace

 Trillian 6.5.0.33

Skinovatelný klient pro všechny nejpoužívanější sítě kecálků. Podporuje ICQ, AIM, Yahoo! Messenger, IRC i MSN Messenger.
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
81 920 ×

Trillian je propracovaný nenáročný univerzální skinovatelný chatovací klient umožňující připojení do všech pěti nejpoužívanějších povídacích sítí bez nutnosti si zřizovat jakýkoliv zvláštní účet u firmy Cerulean Studios a poskytovat jí tak svá data. Podporuje většinu základních funkcí těchto sítí včetně technologie SecureIM poskytující dokonalé zabezpečení Vašich zpráv pomocí šifrování. Umožňuje vystupovat pod několika různými přezdívkami najednou. Podpora více uživatelů je samozřejmostí. Má pěkné a propracované uživatelské rozhraní a disponuje bohatými možnostmi nastavení. Skinování je založeno na otevřené technologii XML.

Dodnes tak vzniklo přes devadesát různých skinů a další dále vznikají. K dispozici je také na šestnáct pluginů třetích stran zahrnujících kromě jiného například propojení k poštovním službám a Vaší poštovní schránce, připojení k newsovým serverům, integraci Winampu přímo do programu, či zobrazování burzovních informací. Kromě ikon a uživatelem povolené integrace do Windows nijak nezasahuje do systému a do jeho registrů. Veškerá jeho data jsou ukládána do souborů XML ve složce programu.

Přečtěte si recenzi programu Trillian v magazínu Slunečnice.cz.

Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od

Aktualizace programu 30. 10. 2023 Antivirová kontrola 29. 10. 2023 19:16

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.