TrustPort Antivirus 2017 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

TrustPort Antivirus 2017 17.0.2.7025

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 30. 6. 2017 Antivirová kontrola 13. 11. 2017 2:58

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 602 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Moderní antivirový program k ochraně pracovních stanic Windows.

TrustPort Antivirus  je moderní antivirový program k ochraně pracovních stanic Windows.

  • Rezidentní ochrana - nepřetržitě dohlíží na otvírané a spouštěné soubory. Jestliže v souboru nalezne virus, zabrání jeho spuštění a naloží s ním podle uživatelského nastavení. Může se ho pokusit opravit, přejmenovat ho, přesunout ho do karantény nebo ho nevratně smazat.  
  • Kontrola na vyžádání - umožňuje provést antivirové skenování konkrétních souborů, složek nebo celých disků. Skenování lze spustit jednorázově, podle aktuální potřeby, nebo lze naplánovat opakované skenovací úlohy. 
  • Pravidelná kontrola všech dat v počítači dává uživateli jistotu, že učinil maximum pro jejich bezpečí.  
  • Mail antivirus - kontroluje příchozí elektronickou poštu. Případné viry jsou tak zneškodněny ještě před uložením přílohy elektronické zprávy na disk počítače. Podle situace lze skenovat všechny přílohy nebo jen přílohy vybraných formátů. 
  • Mail antispam - zajišťuje likvidaci nevyžádané elektronické pošty. Pracuje se seznamy zakázaných a povolených odesílatelů, provádí ale také heuristickou analýzu obsahu zpráv. Šetří uživateli čas, který by jinak musel trávit manuálním odstraňováním obtěžujícího spamu.
  • Web antivirus - chrání počítač před škodlivými kódy při surfování na internetu. Detekuje viry nejen v těle otvíraných stránek, ale rovněž ve stahovaných dokumentech. 
  • Rodičovský zámek - třídí otvírané webové stránky do definovaných kategorií nebezpečného a nežádoucího obsahu. Umožňuje blokovat vybrané kategorie, jako je například pornografie nebo násilí, a zabránit tak ohrožení mravní výchovy dětí. 
  • Sebeobrana antiviru proti malwaru - vlastní systémové soubory antiviru jsou chráněny před pokusem cizí aplikace o jejich změnu. O takovou změnu se může pokusit malware, snažící se maskovat svou přítomnost v počítači.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 602 ×