TrustPort Antivirus 2017 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

TrustPort Antivirus 2017 17.0.2.7025

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 30. 6. 2017 Antivirová kontrola 21. 2. 2018 5:17

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 610 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Moderní antivirový program k ochraně pracovních stanic Windows.

TrustPort Antivirus  je moderní antivirový program k ochraně pracovních stanic Windows.

  • Rezidentní ochrana - nepřetržitě dohlíží na otvírané a spouštěné soubory. Jestliže v souboru nalezne virus, zabrání jeho spuštění a naloží s ním podle uživatelského nastavení. Může se ho pokusit opravit, přejmenovat ho, přesunout ho do karantény nebo ho nevratně smazat.  
  • Kontrola na vyžádání - umožňuje provést antivirové skenování konkrétních souborů, složek nebo celých disků. Skenování lze spustit jednorázově, podle aktuální potřeby, nebo lze naplánovat opakované skenovací úlohy. 
  • Pravidelná kontrola všech dat v počítači dává uživateli jistotu, že učinil maximum pro jejich bezpečí.  
  • Mail antivirus - kontroluje příchozí elektronickou poštu. Případné viry jsou tak zneškodněny ještě před uložením přílohy elektronické zprávy na disk počítače. Podle situace lze skenovat všechny přílohy nebo jen přílohy vybraných formátů. 
  • Mail antispam - zajišťuje likvidaci nevyžádané elektronické pošty. Pracuje se seznamy zakázaných a povolených odesílatelů, provádí ale také heuristickou analýzu obsahu zpráv. Šetří uživateli čas, který by jinak musel trávit manuálním odstraňováním obtěžujícího spamu.
  • Web antivirus - chrání počítač před škodlivými kódy při surfování na internetu. Detekuje viry nejen v těle otvíraných stránek, ale rovněž ve stahovaných dokumentech. 
  • Rodičovský zámek - třídí otvírané webové stránky do definovaných kategorií nebezpečného a nežádoucího obsahu. Umožňuje blokovat vybrané kategorie, jako je například pornografie nebo násilí, a zabránit tak ohrožení mravní výchovy dětí. 
  • Sebeobrana antiviru proti malwaru - vlastní systémové soubory antiviru jsou chráněny před pokusem cizí aplikace o jejich změnu. O takovou změnu se může pokusit malware, snažící se maskovat svou přítomnost v počítači.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 610 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.