Hlavní navigace

 VariCAD 2024 1.0

CAD systém pro strojní inženýrství.
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
44 191 ×

VariCAD je navržen jako vysoce interaktivní a snadno ovladatelný software, který svými funkcemi pokrývá požadavky konstruktérů. VariCAD je oblíben pro svou rychlost, kompaktnost, snadné ovládání a nízké nároky. Systém je dodáván jako jeden balík, kompletně se všemi moduly v jedné ceně, která představuje pro konstruktéra vysoce výhodnou investici se skvělým poměrem mezi cenou a výkonem. Mezi standardní moduly VariCADu patří 3D modelování, 2D kreslení, asociativní kótování, knihovny strojních součástí (ČSN, EN, ISO, DIN, ANSI a JIS), knihovny symbolů a bloků a četné nástroje pro práci s negrafickými informacemi (archiv, razítka, kusovníky, správa souborů výkresů). Podpora rozsáhlých sestav. Výpočty strojních součástí běžně užívaných ve strojírenství, včetně výpočtů kvadratických momentů plochy a modul průřezu v ohybu k osám, výpočet objemu, hmotnosti, těžiště a velikosti povrchu těles a momentu setrvačnosti těles, výpočty rozvinů a kolize těles. VariCAD je překládán také pro mnoho distribucí Linuxu - např. Debian, Fedora, Ubuntu, OpenSUSE atd. Jednotlivé instalační balíčky pro Linux najdete přímo na stránkách výrobce.

Podmínkou pro správný chod je grafická karta s podporou OpenGL 4.0 nebo vyšší a 64bitový operační systém. Nová grafika umožňuje jasnější a čitelnější zobrazení 2D objektů a různých pomocných prvků, které se používají jak při práci ve 2D, tak i během skicování ve 3D.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 18. 12. 2023 Antivirová kontrola 8. 3. 2024 2:47

Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.