Vzory smluv - Podnikový a domácí právník - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Vzory smluv - Podnikový a domácí právník 8

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 4. 3. 2009 Antivirová kontrola 6. 9. 2017 5:06

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
37 645 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Více než 750 vzorů smluv. Smlouvy, vzory smluv a podání, formuláře, plné moci, žádosti, žaloby.

Jsou vzory a smlouvy určeny i pro vás ?

Ano, Podnikový a domácí právník je určen nejen pro podnikatele a advokáty, ale i pro soukromé osoby, které potřebují sestavit smlouvy, návrhy dokumentů a další písemnosti.

Smlouvy a jejich korektnost

Ano, produkt obsahuje knihovnu vzorů, které jsou ve většině případů ověřeny praxí. Mezi naše dodavatele vzorů patří zkušení právníci, poradci z oblasti daní a financí, vykonavatelé exekutorských úřadů i dražebníci. Tito specialisté se podílejí na této publikaci, která vám smlouvy pomůže připravit až k podpisu. Dodáváme vám vždy naše poslední vydání produktu, aktualizaci pro vzory a smlouvy vydáváme měsíčně.

Jak na vzory a smlouvy ?

Podnikový a domácí právník je aplikace určená pro počítače a notebooky, obsahuje komfortní uživatelské prostředí, které obsluhuje velkou skupinu vzorů. Vzory jsou v aplikaci tříděny dle oblasti právní úpravy, dle druhu zaměření a následně je v produktu zabudováno podrobné vyhledávání (v názvu vzoru, v obsahu textu vzoru, dle kategorie). Vše je opravdu jednoduché a intuitivní.

Pracovní prostředí dále nabízí možnost EDITACE ve Wordu stiskem jednoho tlačítka a následný TISK všech vzorů, přepracované vzory lze ULOŽIT kamkoliv na disk nebo do databáze tzv. "vlastních vzorů" přímo do programu.

Prohlédněte si, co vám nabízíme:

Seznam, který obsahuje smlouvy, vzory a formuláře, rozdělený:
- na Vzory dle oblasti právních úprav v PDP
- Seznam vzorů v PDP - seznam všech vzorů

Najděte na trhu produkt, který se nabízí za nižší nebo stejnou cenu s širším rozsahem, není cenově zvýhodněn a my vám náš produkt dodáme za cenu vámi uvedeného !.Produkt se vzory se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější, produkt je natolik cenově dostupný, že si jej můžete dovolit i vy !

Dostupné varianty CD PDP se vzory :
1) Vzory smluv Podnikový a domácí právník - verze START
za cenu 950 Kč bez DPH obdržíte naše nejnovější vydání vzorů a předloh + zdarma "Finanční úřad - vzory pro řízení". Celkový objem dat zhruba 900 použitelných vzorů.

2) Vzory smluv Podnikový a domácí právník - verze PŘEDPLATNÉ
za cenu 2390 Kč bez DPH obdržíte naše nejnovější vydání vzorů a předloh s předplacenou internetovou inovační službou po dobu 1 roku + zdarma "Finanční úřad - vzory pro řízení". Celkový objem dat zhruba 900 použitelných vzorů. Navíc vám dodáme jako bonus zdarma "Psychologický test", pro testování stávajících nebo přijímaných zaměstnanců.

Proč vlastnit vzory a smlouvy Podnikový a domácí ? CD-ROM: Podnikový a domácí právník obsahuje 750 vzorů nejrůznějších smluv a dokumentů, doplněných dle osobních požadavků uživatelů. Zpracované dokumenty pružně reagují a nabízí alternativní varianty při případných nestandardních situacích jak ve Vaší firmě, tak v domácnosti.

Najdete zde informace z oblasti obchodního práva a řadu dalších smluvních řešení v úpravách občanskoprávních, rodinných, pracovně právních, konkurzních, správních a dalších. Budete moci využít rovněž i dokumenty, které Vám pomohou s činností obchodní společnosti, s její transformací či fúze apod. Najdete zde vzory k akciovým společnostem a dalším běžným formám obchodních subjektů, směnky, smluvní doložky, ujednání pracovní smlouvy a další podobné užitečné dokumenty.

Údaje jsou platné ke stavu současného práva v legislativním pojetí. CD-ROM s aplikací obsahuje mj. i papírovou agendu (dokumenty) pro správce konkurzních podstat a likvidátory. Produkt obsahuje kompletní řešení pracovně-právních vztahů, vyplývajících z EURO novel.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
37 645 ×