Vlákno názorů na software Windows Movie Maker od MichelleC - Dobrý den,stáhla jsem si program movie maker už... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Windows Movie Maker 16.4.3528.331

Aktualizace programu 25. 12. 2017 Antivirová kontrola 13. 1. 2019 3:26

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 569 046 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vlákno názorů na software Windows Movie Maker

MichelleC
18. 5. 2011 16:17 Nový

Neopovídá, seká se

Dobrý den,

stáhla jsem si program movie maker už před pár měsíci, ale stále zlobí, seká se. Během práce mi to prostě začne hlásit, že program neodpovídá. Teď už to pro změnu dělá hned od začatku jakmile vložím zvuk nebo s tím začnu jinak pracovat. Prosím poraďte mi co s tím, je to program nad zlato, už jsem vyzkoušela další dva, ale s těmi mi to prostě nejde:-(. Video mi třeba nešlo uložit, vždy jen jako projekt a pod.(live movie maker).

Děkuji, Míša

oNdRa
oNdRa (neregistrovaný) ---.sh.cvut.cz
18. 5. 2011 22:57 Nový

Re: Neopovídá, seká se

Zkusikl bych ho přeinstalovat... jinak to sekání je fakt podivné, mě funguje bez potíží... a nemáš pomalý počítač?
MichelleC
19. 5. 2011 21:38 Nový

Děkuji moc za odpověď, znovu nainstalovat jsem to už zkusila ale stale to samé, po pár vteřinách práce se to sekne :-(. Laptop mám už asi 3 roky starý, ale vše ostatní běží...

Pokud bude jakýkoliv jiný nápad, budu neskonale vděčná, děkuji

M

MichelleC
19. 5. 2011 21:54 Nový

už jsem to i zkusila instalovat z jiných stránek, ale stále se to seká na stejněm místě. tedy zatím zkouším stále ten samý postup :-).
tomito
tomito (neregistrovaný) 109.80.77.---
28. 7. 2011 11:44 Nový

mě se to seká když vložim hudbu/video který má přenosovou rychlost pod 100 kbps (většinou 32)
Lindush
Lindush (neregistrovaný) ---.pool.digicable.sk
30. 6. 2013 19:25 Nový

Ahoj. To samé robí aj mne..stiahla som už viac verzíí, mala som to už aj na viacerých Windowsoch a proste to porád mrzne a podobne..Ten program nestojí za nič a asi s tým nič ani neurobíš. Ja som ho už definitívne odinštalovala už na to proste nemám nervy, Mrzne mi tak že vždy muim reštartovať NB a potom 20 minútové video titulkujem týžďen., To fakt nemá cenu..Stiahni si niečo iné

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.