XML Socket Multiuser Server - eClever Embed - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

XML Socket Multiuser Server - eClever Embed 2.8.3

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 15. 6. 2009 Antivirová kontrola 30. 5. 2017 4:40

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 772 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

eClever je výkonný a jednoduchý XML Socket Multiuser Server

eClever je výkonný a jednoduchý XML Socket Multiuser Server, který umožňuje vytvářet víceuživatelské aplikace, hry pro více hráčů, chaty atd. Můžete také vytvářet Web-CD aplikace a využívat všech výhod víceuživatelského prostředí. Socketový XML server je víceuživatelský server, který naslouchá na určitém portu, zda nedošlo k připojení klienta, a který dále umožňuje komunikaci mezi klienty pomocí XML protokolu při využití PUSH technologie. Server eClever obsahuje socket i http server. Server podporuje model místností pro chatování a hry.

Místnosti mohou být viditelné pro všechny přihlášené uživatele nebo skryté. Skryté místnosti se používají pro hraní víceuživatelských her. Klient může posílat zprávy buď všem klientům v určité místnosti nebo může posílat soukromé zprávy pouze určitému klientovi. Administrace serveru se děje pomocí jednoduchého XML dokumentu. Server je napsán pro operační systém Windows a existuje ve třech provedeních:  • 1. Provedení basic. Jedná se o klasickou Win32 aplikaci, kterou lze spustit ve Win98, ME, 2000, XP, 2003 a Vista. Toto provedení je velmi vhodné pro vývoj a testování aplikací na lokálním počítači. Nic se nemusí instalovat, stačí spustit exe soubor a můžete začít pracovat.
  • 2. Provedení embed. Jedná se o klasickou Win32 aplikaci, kterou lze spustit ve Win98, ME, 2000, XP, 2003 a Vista. Toto provedení je velmi vhodné pro provozování XML Socket Multiuser Serveru - eClever z CD, DVD a různých přenosných zařízení typu Flash paměti. XML Socket Multiuser Server - eClever můžete jednoduše distribuovat spolu s Vašimi aplikacemi.
  • 3. Provedení profi. Server je napsán jak Win32 služba. Toto provedení je určené pro náročné síťové nasazení. Tento server lze spustit pouze ve Win2000, XP, 2003 a Vista.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 772 ×