Hlavní navigace

Naučte se cizí jazyky

Ilustrační obrázek: Naučte se cizí jazyky Chcete se naučit cizí jazyk? S jeho výukou následným procvičením probrané látky vám pomůže program EasyLanguage.

EasyLanguage je program určený pro výuku cizích jazyků, který vás naučí slovní zásobu, gramatiku ale i fráze a ustálené obraty cizího jazyka, a to vše jednoduchou a zábavnou formou. Obsah programu tvoří přes tisíc slovíček a stovky vět, které jsou podle svého zaměření rozděleny do několika desítek výukových témat. Každé slovíčko je doplněno ručně kresleným obrázkem a vše je namluveno rodilým mluvčím. Pomocí zabudovaného editoru výukových témat lze snadno vytvářet nová výuková témata s vlastní slovní zásobou, a tím téměř neomezeně rozšiřovat výukový obsah programu.

EasyLanguage vás bude učit číst, psát a rozumět cizí řeči pomocí inteligentního systému výuky, dosažené znalosti si můžete následně ověřit pomocí několika typů testů. Pro výuku i test u každého z výukových témat si můžete zvolit pro vás odpovídající obtížnost a nastavit časový limit. Výuka i test je možný z více výukových témat současně.

Ke každé výukové položce je možné namluvit vlastní výslovnost a tu pak porovnávat s výslovností rodilého mluvčího. Program dále obsahuje obousměrný překladový slovník, který vám snadno a rychle umožní vyhledat všechny dostupné překlady zadaného výrazu, zjistit jeho výslovnost a v jakém tématu se výraz nachází.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.