EasyLanguage - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

EasyLanguage 2.09

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 10. 10. 2010 Antivirová kontrola 13. 5. 2017 5:27

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
76 562 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Výuka cizích jazyků snadnou a zábavnou formou.

EasyLanguage je program určený pro výuku cizích jazyků, který Vás naučí slovní zásobu, gramatiku ale i fráze a ustálené obraty cizího jazyka, a to vše jednoduchou a zábavnou formou.
Obsah programu tvoří přes tisíc slovíček a stovky vět, které jsou podle svého zaměření rozděleny do několika desítek výukových témat. Každé slovíčko je doplněno ručně kresleným obrázkem a vše je namluveno rodilým mluvčím. Pomocí zabudovaného editoru výukových témat lze snadno vytvářet nová výuková témata s vlastní slovní zásobou, a tím téměř neomezeně rozšiřovat výukový obsah programu.
EasyLanguage Vás bude učit číst, psát a rozumět cizí řeči pomocí inteligentního systému výuky, dosažené znalosti si můžete následně ověřit pomocí několika typů testů.
Pro výuku i test u každého z výukových témat si můžete zvolit pro Vás odpovídající obtížnost a nastavit časový limit. Výuka i test je možný z více výukových témat současně.
Ke každé výukové položce je možné namluvit vlastní výslovnost a tu pak porovnávat s výslovností rodilého mluvčího. Program dále obsahuje obousměrný překladový slovník, který Vám snadno a rychle umožní vyhledat všechny dostupné překlady zadaného výrazu, zjistit jeho výslovnost a v jakém tématu se výraz nachází.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
76 562 ×