DesetiPrsty - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

DesetiPrsty 5.2.7

Koupit na SW.cz od 424 Kč

Aktualizace programu 19. 11. 2015 Antivirová kontrola 28. 6. 2019 3:19

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
58 549 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program pro výuku psaní na stroji / PC všemi deseti prsty. Výuka psaní na klávesnici.

Software, který urychlí vaši kancelářskou práci. Program vás naučí psát na klávesnici rychle a bez překlepů. Navíc velmi dobře může posloužit k oživení znalostí a k otestovaní vašich schopností. V této poslední verzi je navíc program pro otestování vaší rychlosti a chybovosti podle školních pravidel (TypingTester). Další částí jsou čtyři výukové hry, které procvičují výuku (TypingGames). Program nabízí spoustu výukových lekcí a procvičovacích textů a navíc odborně zpracovaný popis výuky psaní na klávesnici. Tabulku nejlepších písařů můžete najít na homepage produktu. 
TypingTester - dokonale otestuje vaší rychlost a chybovost během opisování textu. Vyhodnocení opsaného textu bylo navrženo tak, aby vyhovovalo současným školním pravidlům. Před zahájením opisování testu si můžete prohlédnout popis testu, údaje o autorovi testu, omezení editoru, způsob výpočtu čistých úhozů, tabulku nejlepších výsledků na Internetu atd. Tento program může posloužit i těm, kteří za sebou mají již kurz ovládání klávesnice, ale chybí jim nutné procvičení znalostí. 
TypingGames - je doplňkem výukového programu Deseti Prsty a jak je zřejmé již z názvu, jedná se o soubor her zaměřených na výuku psaní na stroji.
Zobrazit více
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
58 549 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.