DesetiPrsty - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

DesetiPrsty 5.2.7

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 19. 11. 2015 Antivirová kontrola 11. 7. 2017 4:57

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
58 356 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program pro výuku psaní na stroji / PC všemi deseti prsty. Výuka psaní na klávesnici.

Software, který urychlí vaši kancelářskou práci. Program vás naučí psát na klávesnici rychle a bez překlepů. Navíc velmi dobře může posloužit k oživení znalostí a k otestovaní vašich schopností. V této poslední verzi je navíc program pro otestování vaší rychlosti a chybovosti podle školních pravidel (TypingTester). Další částí jsou čtyři výukové hry, které procvičují výuku (TypingGames). Program nabízí spoustu výukových lekcí a procvičovacích textů a navíc odborně zpracovaný popis výuky psaní na klávesnici. Tabulku nejlepších písařů můžete najít na homepage produktu. 
TypingTester - dokonale otestuje vaší rychlost a chybovost během opisování textu. Vyhodnocení opsaného textu bylo navrženo tak, aby vyhovovalo současným školním pravidlům. Před zahájením opisování testu si můžete prohlédnout popis testu, údaje o autorovi testu, omezení editoru, způsob výpočtu čistých úhozů, tabulku nejlepších výsledků na Internetu atd. Tento program může posloužit i těm, kteří za sebou mají již kurz ovládání klávesnice, ale chybí jim nutné procvičení znalostí. 
TypingGames - je doplňkem výukového programu Deseti Prsty a jak je zřejmé již z názvu, jedná se o soubor her zaměřených na výuku psaní na stroji.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
58 356 ×