ABELEC - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

ABELEC 54.00

Aktualizace programu 6. 9. 2019 Antivirová kontrola 7. 9. 2019 12:10

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
22 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Kasa pokladna s EET zdarma a bez omezení včetně dotykovky, skladová evidence, fakturace s EET, účetnictví na jeden rok. Prodejny, restaurace.

Systém ABELEC.cz je propracovaná a mnoha lety odzkoušená vylepšená koncepce pokladního systému s EET, obsahující velmi dobře navržené dotykové rozhranní, prodejnu podporující čtečky EAN kódů, restauraci, stoly, žide, účty, bloky, prodeje přes EET, i prodeje mimo EET, platby kartou i hotově, neomezený počet skladů, váhové i klasické inventury, zrcadla, statistiky, vzdálený náhled tržeb, složené výrobky, receptury i rozlévané nápoje, navíc oproti ostatním pokladním systémům i účetnictví, fakturaci s EET a související sestavy včetně kontrolního hlášení. 

Lze použít jak v restauraci či pizzerii včetně rozvozu a přepočtu DPH, tak v prodejně, trafice, večerce, drogerii či elektru. Předchozí generaci systému využívá též několik velkých samoobsluh s tisíci dokladů denně, samozřejmě se čtečkami čárových kódů. Systém zvládne i velké a náročné provozy. 

Předchozí systém, ze kterého systém ABELEC.cz vychází, byl prověřen dvaceti lety provozu a tisíci uživatelů, nový systém byl přepracován do současné podoby tak, aby uživatel po ročním používání bezpečně věděl, že jiný pokladní a skladový program opravdu již nechce a zároveň že se jedná o nejlepší možný poměr cena výkon na českém trhu. 

V systému je obsaženo úplně vše, co se ukázalo jako užitečné za uplynulé dvě dekády, podpora většiny existujícího HW, pokladních tiskáren, zákaznických displejů i čteček EAN či zákaznických VIP karet. Systém je určen pro Win 10, ale podporuje jako jedna z mála aplikací bezproblémově i Win XP a má naprosto minimální nároky na počítač při luxusní kvalitě obsluhy a rychle pracujícím systému. ABELEC.cz lze provozovat na novém HW (notebooky, tablety, PC s Win10) stejně jako na prastarém stroji s Win XP při maximální rychlosti systému a bezproblémovém provozu. Data jsou zrcadlena, systém je řešen jako zcela bezúdržbový, což bylo za desítky let provozu bezpečně prověřeno. Zálohovat lze na flash či e-mail, systém obsahuje automatické zálohy 7 dní zpět. Obsluhu pokladny či dotykového rozhranní ABELEC.cz zvládne bez problémů i student či brigádnice nebo důchodkyně, minimální znalost poblematiky je vhodná případně pro sklady a účetnictví. 

Přístupy do systému a modulů programu jsou samozřejmě rozlišeny právy obsluhy, každá operace se protokoluje. Admin (majitel) má k dispozici logy a uzávěrky a to včetně historie oprávněných přístupů do systému i pokusů o přístup. Admin může dohledat jakoukoliv operaci, čas a obsluhu. Je využíváno šifrování. Po prvním startu je přihlášena obsluha s právy administrátora. Nový systém ABELEC.cz si můžete neomezeně vyzkoušet na 1 rok v reálném provozu bez omezení včetně EET. Instrukce k nastavení EET a postup načtení certifikátu EET jsou na stránkách ABELEC.cz včetně videonávodů. Systém vám na plochu umístí dvě ikony s plnými verzemi a to jak pro KASU tak pro SKLADY. Systém je v roční plné verzi určen pro jeden počítač na provozovně. Obsahuje úpravy zaokrouhlování v kase u plateb hotově či kartou.

Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
22 ×