Hlavní navigace

ABELEC 58.12

Kasa pokladna s EET včetně dotykové obrazovky, skladová evidence, fakturace s EET, účetnictví. Prodejny, restaurace.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
92 ×

Systém ABELEC.cz je propracovaná a mnoha lety odzkoušená vylepšená koncepce pokladního systému s EET, obsahující velmi dobře navržené dotykové rozhranní, prodejnu podporující čtečky EAN kódů, restauraci, stoly, žide, účty, bloky, prodeje přes EET, i prodeje mimo EET, platby kartou i hotově, neomezený počet skladů, váhové i klasické inventury, zrcadla, statistiky, vzdálený náhled tržeb, složené výrobky, receptury i rozlévané nápoje, navíc oproti ostatním pokladním systémům i účetnictví, fakturaci s EET a související sestavy včetně kontrolního hlášení. 

Lze použít jak v restauraci či pizzerii včetně rozvozu a přepočtu DPH, tak v prodejně, trafice, večerce, drogerii či elektru. Předchozí generaci systému využívá též několik velkých samoobsluh s tisíci dokladů denně, samozřejmě se čtečkami čárových kódů. Systém zvládne i velké a náročné provozy. 

V systému je obsaženo úplně vše, co se ukázalo jako užitečné za uplynulé dvě dekády, podpora většiny existujícího HW, pokladních tiskáren, zákaznických displejů i čteček EAN či zákaznických VIP karet. Systém je určen pro Win 10, ale podporuje jako jedna z mála aplikací bezproblémově i Win XP a má naprosto minimální nároky na počítač při vysoké kvalitě obsluhy a rychle pracujícím systému. ABELEC.cz lze provozovat na novém HW (notebooky, tablety, PC s Win10) stejně jako na starém stroji s Win XP při maximální rychlosti systému a bezproblémovém provozu. Data jsou zrcadlena, systém je řešen jako zcela bezúdržbový, což bylo za desítky let provozu bezpečně prověřeno. Zálohovat lze na flash či e-mail, systém obsahuje automatické zálohy 7 dní zpět. Obsluhu pokladny či dotykového rozhranní ABELEC.cz zvládne bez problémů i student či brigádnice nebo důchodkyně, minimální znalost poblematiky je vhodná případně pro sklady a účetnictví. 

Přístupy do systému a modulů programu jsou samozřejmě rozlišeny právy obsluhy, každá operace se protokoluje. Admin (majitel) má k dispozici logy a uzávěrky a to včetně historie oprávněných přístupů do systému i pokusů o přístup. Admin může dohledat jakoukoliv operaci, čas a obsluhu. Je využíváno šifrování. Po prvním startu je přihlášena obsluha s právy administrátora. Instrukce k nastavení EET a postup načtení certifikátu EET jsou na stránkách ABELEC.cz včetně videonávodů. Systém vám na plochu umístí dvě ikony s aktivními verzemi a to jak pro KASU tak pro SKLADY. Obsahuje úpravy zaokrouhlování v kase u plateb hotově či kartou.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 3. 1. 2021 Antivirová kontrola 4. 2. 2024 3:49

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.