Hlavní navigace

 BandAssist 1.1.1

Band Assist je program určený zejména pro kapelníky či kapelní manažery ke správě kapely.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 ×

Základní věci, se kterými vám program pomůže:

  • Uložte si základní info o kapele a členech k rychlému zkopírování. (Informace o kapele, sestava, kontakty)
  • Uložte si vaše alba a písničky a z nich pak rychle vytvořte playlist na koncert. Ten pak umožňuje rychlý tisk do pdf nebo nabídne seznam s autory pro OSA.
  • Spravujte svůj merch. Přehledně vám zobrazuje co máte na skladu, kolik jste čeho prodali a kolik jste vydělali.
  • Spravujte finance kapely. Přehledně můžete vás výdaje i příjmy členů kapely a fondu kapely.
  • Udržujte si kontakty na promotéry, webziny, časopisy, kluby. Na tyto kontakty pak můžete rychle rozesílat PR zprávy s personifikovaným úvodem.
  • Vytvořte si libovolnou vlastní tabulku, kde si ukládejte potřebné informace. Například lokace k natáčení, kontakty na fotografy, nahrávací studia a další.


Protože jsem kapelník na plný úvazek a této činnosti věnuji denně, dost mě otravuje a zdržuje, když něco musím dělat pořád dokola, hledat stejné věci znovu a znovu, přepínat se mezi tabulkami, platformami atd. Takže jsem se rozhodl napsat si program, kde budu mít základní věci ohledně kapely na jednom místě. Rychle a efektivně dostupné a přehledné.

Program jsem si tedy vytvořil podle svých potřeb. Zatím jsou k dispozici jen základní funkce. Mám v plánu ho nadále rozšiřovat a vylepšovat. Budu rád, když bude program sloužit i někomu dalšímu a samozřejmě pokud bude mít někdo návrh nebo přání jak program rozšířit, vylepšit, zjednodušit nebo jakkoliv vytunit, budu rád za podněty.

Program jsem si dělal sám ve volném čase, takže ho nikdo netestoval. I když jsem se snažil ho co nejvíce odladit, je možné, že vám bude občas padat. Takže bug/crash reporty také vítány. Vyvíjím ho pod Win10, testováno i na Win 8 a 7. Měl by tam také jet. V případě jakýchkoli problémů se nebojte na mě obrátit.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 21. 2. 2024 Antivirová kontrola 22. 2. 2024 17:22

Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.