Hlavní navigace

 BitDefender Internet Security 2020

Antivir, firewall, antispam, antispyware a parental control.
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
93 268 ×

Poskytuje úplnou ochranu proti virům, spyware, spamu, phishingu, pokusům o vniknutí do počítače nebo před nevhodným obsahem webu.

BitDefender Internet Security  je celý v českém jazyce a je vhodný pro začátečníky i pokročilé uživatele. Program kontroluje a léčí infikované soubory už při jejich vstupu do počítače a minimalizuje tak možnou ztrátu dat. Program obsahuje pět částí ? antivir, antispam, antispyware, firewall a rodičovskou kontrolu. Tento program filtruje obsah internetových stránek a blokuje přístup ke zvoleným kategoriím (porno, násilí, drogy?). Také umožňuje povolit přístup k internetu pouze v určitém čase.

Program obsahuje také heuristickou B-HAVE technologii (Behavioral Heuristic Analyzer in Virtual Environments), která napodobuje virtuální počítač uvnitř počítače, kde části softwaru kontrolují potenciální malware. Chrání server před neznámými viry, a to prostřednictvím detekování částí ještě neznámých kódů malware, hodiny před vydáním prvních virových signatur.

Program si při instalaci stáhne sám data potřebná k instalaci.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Koupit plnou verzi na SW.cz od 494 Kč

Aktualizace programu 6. 5. 2020 Antivirová kontrola 4. 1. 2024 3:48

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.