Cinema - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 Cinema 1.1

Aktualizace programu 14. 1. 2013 Antivirová kontrola 1. 9. 2017 4:21

1.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 911 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Automatická a přehledná evidence filmů uložených na disku.

Program Cinema slouží pro automatickou a přehlednou evidenci filmů uložených na pevném disku počítače. Program si filmy sám automatický vyhledá na pevném disku, ale každý film musí být ve zvláštní složce. Program Cinema také dokáže ke každému filmu stáhnout informace z internetová filmové databáze CSFD.cz. (název filmu, popis, žánr, rok, délku, herecké obsazení a další).

Výstupem z programu je přehledná tabulka filmů, kterou lze řadit dle libovolného kritéria. Jednotlivé filmy lze navíc velmi snadno otvírat a přehrávat přímo z programu a existuje i možnost označené, zda uživatel již film viděl či nikoliv.

Samozřejmostí je také rychlé vyhledávání v seznamu filmů podle názvu i obsahu. Seznam filmů je možné exportovat do HTML souboru a to i včetně odkazů na CSFD.cz. Podporovány jsou i filmy složené z více souborů.

Nová verze 1.1 dokáže načítat a zobrazovat plakáty i obrázky z filmů a stahování údajů z CSFD.cz funguje také automaticky podle názvu složky s filmem bez nutnosti zadávání URL adresy.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 911 ×