Hlavní navigace

CRM assistant 1.1

Program pro správu vztahů se zákazníky – jednoduše, účinně, pro každého.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
31 ×

CRM assistant není jen adresářem pro všechny vaše kontakty a firmy. Je vaším nepostradatelným pracovním pomocníkem, který nic nezapomene a všechny potřebné informace má neustále připravené – kdykoliv je potřebujete. Nemusíte si nikde zakládat účet, nemusíte se nikde registrovat, zapomeňte na návody, manuály, číselníky, instalaci a nastavení SQL serveru, nastavení portů, nastavování databází a další složitosti. CRM assistant nainstalujete během minuty, spustíte a okamžitě používáte. Tak jednoduché to je.

CRM assistant byl od začátku vytvářen pro nenáročné uživatele, kteří nepotřebují žádné složité funkce. Předpokládanou skupinou uživatelů jsou všichni jednotlivci a malí živnostníci, kteří vyžadují základní funkce a nehledají nic složitého ani nákladného.  
CRM assistant je navržen pro co nejjednodušší ovládání. Práce s programem by neměla být problém ani pro uživatele se základní znalostí počítačů.

Program CRM assistant lze po stažení používat neomezeně dlouhou dobu zdarma. Velikost databáze je však omezena na maximálně 5 firem. Toto omezení slouží k tomu, aby si každý mohl program svobodně vyzkoušet.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 1. 7. 2019 Antivirová kontrola 25. 1. 2024 2:48

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.