EPV - Příjmy, výdaje, fakturace, sklady, majetek - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

EPV - Příjmy, výdaje, fakturace, sklady, majetek 2012

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 27. 10. 2012 Antivirová kontrola 14. 10. 2017 4:39

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
12 168 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Evidence příjmů a výdajů, fakturace, sklady a majetek.

Stručný přehled: evidence příjmů a výdajů (daňových i nedaňových), fakturace, knihy pohledávek a závazků, nepeněžní příjmy a výdaje - možnost vizuálně sestavit vydané i přijaté zápočty s automatickou kontrolou částek a sestavením zápočtové smlouvy, sestavy DPH automaticky generované z dat, možnost využití oficiálních formulářů FÚ, VZP, OSSZ aj. s přímým napojením na data, možnost vedení více pokladen s různými měnami, adresář firem, partnerů a další nutné číselníky.

K tomu navíc možnost změnit DIČ na EuroDIČ a např. hlídat přepnutí na drahé telefonní připojení - obrana proti dialerům, nový systém vyhledávání, nabízející komplexní využití všech dostupných komponent, usnadňujících zadání podmínek hledání, zajímavou službou je oboustranná výčetka - buď provádíte kontrolu pokladny dle bankovek a mincí, nebo rozpočítání částky, dle dostupných bankovek a mincí, kontrola na existenci evropského DIČ - VAT a další speciální funkce jako je přečíslování dokladů, daňový kalendář pro rok 2010, kurzovní lístek a např. kontrola rodných čísel. Součástí aplikace jsou tisky základních sestav a formulářů. Další budou přibývat i v neplacené verzi. Součástí produktu je stavebnicově řešená aplikace Evidence majetku a Sklady - vše v původní ceně.

Služba transEPV: umožňuje provozovat off-line přenos dat mezi tolika počítači, na kolika provozujete EPV; přístup k datům z libovolného počítače v plném komfortu EPV nikoliv pouze z webového rozhraní; kompletní obnovu vašich dat; na libovolném počítači spustit poslední verzi EPV s vašimi aktuálními daty, ačkoliv u sebe nemáte instalační CD a ani jste neprováděli pravidelné aktualizace.

Upraveny síťové funkce programu. Doplněn nekalkulační mod na dokladech. Přidána možnost kopírování dokladů a faktur, daňový kalendář pro rok 2010, exporty dokladů a faktur do XML. Umožňuje evidovat různé typy dokladů pro neomezené množství účetních jednotek (fyzických osob). Celou aplikaci je možno bez omezení provozovat síťově. Zdarma je k dispozici vždy poslední aktuální verze, placená verze je již v ceně 1.000Kč (+poštovné 85Kč). Pokud vlastníte placenou Knihu jízd - generátor, můžete přenášet doklady pořízené v této knize do EPV. Knihu jízd - generátor (viz níže) je možno objednat spolu s EPV v rámci sdružené nabídky za cenu 500Kč.

Aktualizovaný souhrn vlastností najdete na stránkách výrobce. Update pro rok 2010 rozesíláme majitelům placené verze a upgrade 2010 emailem automaticky. Placená verze Daňové evidence příjmů a výdajů+fakturace se liší od free verze možností využívat updaty, tzn. úpravy a rozšíření možností programu. Upozornění: heslo do freewarové verze je slovo heslo (malými písmeny).

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
12 168 ×