Hlavní navigace

EAN print 2.12

Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 1. 9. 2018 Antivirová kontrola 20. 2. 2020 3:07

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
970 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program pro tisk čárových kódů na samolepící štítky a etikety z libovolného datového zdroje.

Program EANPRINT2 je drobná aplikace určena pro tisk čárových kódů na samolepící štítky umístěné buď v rastru na papíru formátu A4 nebo na libovolné rozměry štítku tiskáren Datamax a obdobných.

Proti původní aplikaci EANPRINT, která uměla tisknout pouze 4 základní údaje do jedné přednastavené formy, nabízí navíc možnost vstupu libovolných dat z excelu či nastavitelných datových zdrojů do uživatelsky definovaných štítků.

Záznamy určené k tisku je možné buď ručně editovat nebo je importovat z MS Excel nebo z obyčejného textového souboru, jehož sloupce jsou odděleny tabelátorem nebo alespoň třemi mezerami. Upravená data lze zapsat do textového souboru (text oddělený tabelátory), který lze snadno otevřít v programu MS Excel.

Uživatel si může vybrat ze 16 různých čárových kódů. Mimo jiné to jsou EAN8, EAN13, Code128, 2z5 a další. Rastr štítků se vybírá nastavením počtu štítků vodorovně a svisle, pro přesnější umístění je možné nastavit všechny okraje stránky. Od verze 2.10 jsou v tisku do formy podporovany QR kódy.

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
970 ×