Envisioneer Express - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Envisioneer Express 4.5

Aktualizace programu 6. 4. 2009 Antivirová kontrola 5. 7. 2017 2:35

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
93 983 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Přehledný půdorysný i 3D návrh interiérů místností v bytech či rodinných domech.

Envisioneer Express je program, který umožňuje snadnou tvorbu půdorysů, prostorových modelů a konceptů interiérů. Podporuje rovněž prohlížení profesionálních výkresů a modelů vytvořených programy jako jsou například Cadsoft Envisioneer, 3D Home Architect Series (verze 5-8), The Carey Bros 3D Deck and Landscape, IMAGINIT Builder 3D.

Pomocí Envisioneer Express si můžete poměrně jednoduše vytvořit 3D model své domácnosti. Envisioneer Express3 obsahuje několik předdefinovaných kusů nábytku, ale lze i doplnit své vlastní. Prostředí je v angličtině, ale vše jde udělat i bez znalosti cizího jazyka. Ovládání je intuitivní a tak neznalost cizího jazyka není až takový problém.

Pro domácí použití je to zdarma dostupný, užitečný nástroj na návrh interiérů místností v bytech či domech. Při návrhu rozmístění nábytku a dalších součástí interiérů můžete využít jak plošný, tak i prostorový pohled na váš návrh. Výsledek můžete zobrazit černobíle nebo v barvách a z různých úhlů. Program Envisioneer Express umí také otevírat projekty vytvořené v dalších navrhovacích aplikacích. Tento program umožňuje navrhnout celý dům i zvenčí.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
93 983 ×