eyeblink - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 eyeblink 3.5.20

Aktualizace programu 5. 12. 2019 Antivirová kontrola Včera 20:11

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
26 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Eyeblink měří frekvenci mrkání pomocí webové kamery a trénuje vás mrkat více.

Bolest očí, suchost, tření, pocit cizího tělíska, pálení, červené oči nebo zamlžené vidění jsou běžné příznaky syndromu suchého oka. Zdravý člověk mrká 10 až 15 krát za minutu. Před obrazovkou počítače 70% uživatelů mrká i o 60% méně. Jedním z hlavních důvodů nízké frekvence mrkání je nadměrný jas obrazovky. 

Eyeblink využívá kameru na měření frekvence mrkání přibližně každou půl hodinu po dobu 3 minut. Je to dostatečné, protože frekvence se mění během práce pomalu. V případě nízké frekvence mrkání Eyeblink vás trénuje mrkat více s využitím interaktivní oznámení, která se vysune z pravého horního rohu obrazovky a zmizí hned, když mrknete. Nejlepší je, že jeho oznámení se nemusí ani zobrazit. 

Eyeblink nejdříve detekuje zda nenastane mrknutí do pár vteřin a pouze v případě nízké frekvence mrkání oznámení zobrazí. Eyeblink měří osvětlení v místnosti přibližně každé 2 minuty a nastavuje jas obrazovky aby to bylo příjemné pro vaše oči. Základní verze je zdarma a zahrnuje měření mrkání, manuální nastavování jasu a demo detekce mrkání. Prémium verze zahrnuje personalizovaný trénink, který pomáhá více mrkat a automatické nastavení jasu. Prémiová funkcionalita je zdarma k vyzkoušení na 14 dní.

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
26 ×