Hlavní navigace

 Eyeblink 3.7.4

Eyeblink měří frekvenci mrkání pomocí webové kamery a trénuje vás mrkat více.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
36 ×

Bolest očí, suchost, tření, pocit cizího tělíska, pálení, červené oči nebo zamlžené vidění jsou běžné příznaky syndromu suchého oka. Zdravý člověk mrká 10 až 15 krát za minutu. Před obrazovkou počítače 70% uživatelů mrká i o 60% méně. Jedním z hlavních důvodů nízké frekvence mrkání je nadměrný jas obrazovky. 

Eyeblink využívá kameru na měření frekvence mrkání přibližně každou půl hodinu po dobu 3 minut. Je to dostatečné, protože frekvence se mění během práce pomalu. V případě nízké frekvence mrkání Eyeblink vás trénuje mrkat více s využitím interaktivní oznámení, která se vysune z pravého horního rohu obrazovky a zmizí hned, když mrknete. Nejlepší je, že jeho oznámení se nemusí ani zobrazit. 

Eyeblink nejdříve detekuje zda nenastane mrknutí do pár vteřin a pouze v případě nízké frekvence mrkání oznámení zobrazí. Eyeblink měří osvětlení v místnosti přibližně každé 2 minuty a nastavuje jas obrazovky aby to bylo příjemné pro vaše oči. Základní verze je zdarma a zahrnuje měření mrkání, manuální nastavování jasu a demo detekce mrkání. Prémium verze zahrnuje personalizovaný trénink, který pomáhá více mrkat a automatické nastavení jasu. Prémiová funkcionalita je zdarma k vyzkoušení na 14 dní.

Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 21. 4. 2022 Antivirová kontrola 5. 2. 2024 2:55

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.