Fakturace GOLD - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Fakturace GOLD 2017.14

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 12. 4. 2017 Antivirová kontrola 1. 11. 2017 3:03

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
22 020 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vystavení faktury i dodacího listu, evidence pohledávek, EET.

Rychlé a snadné vystavení faktury, výběr položek z ceníků bez vazby na skladovou evidenci, knihovna vzorových a rozpracovaných faktur a dodacích listů, možnost opakovaného použití již vystavené faktury, tisk dodacích listů a stvrzenek o zaplacení v hotovosti s možností EET (etržby). Možnost připojení skladového modulu. Faktury v PDF formátu, snadné odeslání faktury e-mailem. Osm jazykových verzí formulářů faktury, dodacích listů i stvrzenek. Tisk ceníků, faktury i v cizích měnách, evidence pohledávek i v cizích měnách, evidence směnných kurzů měn, evidence záloh, nástroj pro výpočet a dosazení slev do faktury. Obsahuje také evidenci vydaných faktur a dlužníků. 

Elektronickou evidenci tržeb lze provádět v běžném i zjednodušeném režimu a je možné ji zapnout, až v okamžiku kdy se na vás bude povinnost k EET vztahovat. V případě hotovostních plateb nepodléhajících EET je možné etržby vypnout.

Fakturace WalSoft umožňuje používat více bankovních účtů, vystavovat textové faktury a vkládat grafická loga do tiskopisů i razítko a podpis do faktur. Možnost instalace na jeden počítač nebo i v počítačové síti. Detailní a přehledný návod k použití programu, technická podpora e-mailem i telefonicky.Pravidelné bezplatné aktualizace. Přechod na plnou verzi zachová již pořízená data.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
22 020 ×