Fakturace GOLD - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Fakturace GOLD 2017.14

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 12. 4. 2017 Antivirová kontrola 4. 6. 2018 2:48

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
22 071 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vystavení faktury i dodacího listu, evidence pohledávek, EET.

Rychlé a snadné vystavení faktury, výběr položek z ceníků bez vazby na skladovou evidenci, knihovna vzorových a rozpracovaných faktur a dodacích listů, možnost opakovaného použití již vystavené faktury, tisk dodacích listů a stvrzenek o zaplacení v hotovosti s možností EET (etržby). Možnost připojení skladového modulu. Faktury v PDF formátu, snadné odeslání faktury e-mailem. Osm jazykových verzí formulářů faktury, dodacích listů i stvrzenek. Tisk ceníků, faktury i v cizích měnách, evidence pohledávek i v cizích měnách, evidence směnných kurzů měn, evidence záloh, nástroj pro výpočet a dosazení slev do faktury. Obsahuje také evidenci vydaných faktur a dlužníků. 

Elektronickou evidenci tržeb lze provádět v běžném i zjednodušeném režimu a je možné ji zapnout, až v okamžiku kdy se na vás bude povinnost k EET vztahovat. V případě hotovostních plateb nepodléhajících EET je možné etržby vypnout.

Fakturace WalSoft umožňuje používat více bankovních účtů, vystavovat textové faktury a vkládat grafická loga do tiskopisů i razítko a podpis do faktur. Možnost instalace na jeden počítač nebo i v počítačové síti. Detailní a přehledný návod k použití programu, technická podpora e-mailem i telefonicky.Pravidelné bezplatné aktualizace. Přechod na plnou verzi zachová již pořízená data.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
22 071 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.