Hlavní navigace

Sklad Gold 2017.14

Skladová evidence, fakturace
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 245 ×

Sklad, skladové hospodářství, fakturace, evidence pohledávek. Velmi snadná obsluha. Evidencepřijatých plateb a dlužníků, odepisování položek ze skladu při fakturaci, evidence odběratelů a dodavatelů, inventury, marže, marketing a přehledy.

Možnost hotovostních prodejů ze skladu s EET (etržby) bez nákupů dalších nákladných zařízení a bez měsíčních paušálů.

Nástroje pro práci s cenami cizí měny a možnost přepínání tiskopisů do cizích jazyků. Možnost evidence vratných obalů, komisního prodeje i rozvozu na prodejny a střediska. Podpora čtečky čárového kódu. Tisk ceníků, možnost uložení faktury do formátu PDF, exporty dat, exporty skladových karet i ostatních sestav do PDF. Přehledný návod k použití programu, technická podpora e-mailem i telefonicky. Možnost práce na jednom počítači nebo souběžně na více počítačích v síti LAN (snadná administrace uživatelů). Možnost internet-online provozu. Pravidelné aktualizace dle platné legislativy. Možnost připojení prodejní pokladny Kasa GOLD. Stažení pokladny zde:  http://kasa.walsoft.cz

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 13. 6. 2017 Antivirová kontrola 9. 5. 2021 2:51

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.