Hlavní navigace

Kniha jízd WalSoft 7.10

Kniha jízd, cestovní náhrady, spotřeba PHM, minulá období
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
11 456 ×

Program WalSoft Kniha jízd je určen k snadnému a správnému zpracování agendy evidence jízd firemních i soukromých vozidel. Usnadňuje a urychluje tvorbu a tisk knihy jízd a to pro neomezený počet vozidel a neomezený počet řidičů. Automatizuje výpočty cestovních náhrad za použití vozidel a automaticky vytváří kilometrovník. Umožňuje evidenci nákupů pohonných hmot a sledování průměrné spotřeby paliva u vozidel i výpočty průměrné spotřeby paliva. 

Kniha jízd automaticky vypočítává příslušné sazby náhrad za spotřebované pohonné hmoty dle data jízdy a nákupních cen z evidence nákupů pohonných hmot nebo dle ceníků vydávaných Ministerstvem financí ČR. Jednotlivé způsoby lze kdykoliv změnit, program obsahuje funkci pro kompletní, i zpětný, přepočet knihy dle aktuálně nastavených parametrů. Kniha jízd se automaticky přizpůsobuje platné legislativě dle zpracovávaného období a umožňuje tvorbu knihy jízd i dodatečně za minulé roky. Pro velmi rychlé pořízení knihy jízd slouží funkce Šablony tras. Možnost sdílení dat pro více uživatelů v počítačové síti.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 13.&nbs+02:00;7.&nbs+02:00;2017 Antivirová kontrola 22. 11. 2022 2:48

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.