FormFiller - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

FormFiller 3.0

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 18. 12. 2005 Antivirová kontrola 17. 7. 2017 4:24

1.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 707 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Univerzální pomocník pro vyplňování a tisk libovolných formulářů

FormFiller je koncipován jako univerzální editor pro práci s libovolnými tiskopisy. Je více než náhradou psacího stroje a s jeho pomocí lze vyplnit a vytisknout přímo z počítače jakýkoliv formulář, ať už se jedná o daňová přiznání, poštovní poukázky, účetní doklady nebo méně obvyklé formuláře, které člověk použije jen občas.

Od verze 3.0 si program sám snaží zapamatovat údaje, které uživatel již vyplňoval. A protože se obvykle v tiskopisech neustále opakují, často velkou část formuláře sám předvyplní, a to vzápětí po otevření formuláře.Jednotlivé formuláře maximálně odpovídají originální předloze a s podporou výpočtových vzorců proces vyplňování významně urychlí.

Potřebné údaje (např. na složenkách) se po zadání ihned na požadovaná místa sama duplikují nebo počítají, zadané finanční částky se okamžitě převádějí na text, k formuláři lze připojit databázi. Vytištění např. 200 poukázek s adresami je tak po prvotním nastavení jen otázkou rychlosti tiskárny.

S formuláři se pracuje stejně jako s jinými dokumenty na počítači, lze je tedy libovolně ukládat, tisknout, k vyplněným dokumentům se vracet. Archiv na stránkách www.ff.cz obsahuje kompletní kolekci všech formulářů (cca. 500) pro FormFiller, libovolný formulář si lze v případě potřeby v aktuální podobě stáhnout.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 707 ×