Galaxie - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Galaxie 19

Aktualizace programu 23. 11. 2005 Antivirová kontrola 9. 8. 2017 6:55

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 750 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Off-line souhrn toho nejlepšího za poslední měsíc ze světa počítačů, kultury a sportu.

Říjnové číslo našeho off-line výběru bylo ve znamení Invexu-Dixetexu 2005, na který zavítala i naše redakce. Ale Galaxie není jen o technice a jinak to nebude ani tentokrát. A na co, že tedy se můžete těšit protentokráte?

Age of Empires III., Dungeon Siege 2, či First Encounter - to je jen hrstka ochutnávek pro správné pařany, které naleznete v pravidelné rubrice Hry.

Sony Ericsson K750i: Revoluce? Možná. Evoluce? - tak to se rozhodně dozvíte v recenzi od Martina Kubíka, který přispěl do sekce Mobily.

Nejen o Invexu bude tentokrát rubrika Hard, ve které se dozvíte například to, jak vypadají nejnovější digitální fotoaparáty vystavené na Invexu a také budeme opět pro vás testovat sestavy reproduktorů.

I kulturně vzdělaná část naší redakce Vám tentokrát nabídne to nejzajímavější z vlastní, knižní, filmové a hudební tvorby. Přečíst si budete moci otevřený článek o drogách bez cenzury - Radostné mládí od Jakuba Šilhavíka, dozvíte se něco více o seriálu Lost, který stručně představuje Jan Foltán a ještě více článků najdete v rubrice Kultura.

A co si pro Vás připravila sekce Mix tentokrát? Zjistíte, jak vypadal redakční výlet na Invex, podíváme se do Thajska i do soutěže krásy, poznáme Kouzlo personifikace a uslyšíte možná o neslyšeném v článku BEACHWORLD aneb život za sklem .

Jako již tradičně nebude chybět velký přehled novinek, událostí a postřehů v pár větách - Bleskovky.

Galaxie Team přeje příjemné počtení a těší se na další shledání.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 750 ×