GalleryWorker_CZ - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

GalleryWorker_CZ 1.0.0.5

Aktualizace programu 31. 7. 2007 Antivirová kontrola 28. 5. 2017 4:31

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 750 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Tvorba i rozsáhlých webových galerií na tři kliknutí.

V první řadě je nutné upozornit, že tato verze programu je testovací a pracuje jen s obrázky formátu *.JPG - *.jpg a prohlížení bylo testováno na verzích těchto prohlížečů: "Opera 9.21", "Firefox 2.0.0.2" a "Internet Explorer 6.0"
Po instalaci programu by se vám tento měl integrovat do menu "Průzkumníka", to znamená, že když pravým myším tlačítkem kliknete na ikonu nějaké složky, pak se objeví menu a v něm byste měli nalézt položku "GalleryWorker_CZ".
Po kliknutí na tuto položku již naběhne aplikace. Program má jednoduchý dialog takže tlačítko "OK" nepřehlédnete a to vám stačí na vytvoření galerie určené pro prohlížení na PC, nebo vašem webu. Po vytvoření galerie si můžete zvolit možnost "Otevřít galerii" ve vašem defaultním prohlížeči, takže Ti, co zrovna neholdují "Internet Exploreru" a mají, jako defaultní prohlížeč například "Operu", nebo "Firefox", tuto možnost jistě uvítají.
Galerie bude vytvořena ve složce na, kterou bylo kliknuto a bude mít koncovku _proj při čemž původní obrázky Vám zustanou nezměněny. Pakli-že se rozhodnete vytvořit "webovou galerii" můžete zadat adresu webu, kde tato galerie bude umístěna a to do horního editu "comboboxu" na dialogu, bez posledního lomítka např: http://myweb.com.
Program si adresu bude pamatovat a při dalším vytváření galerie pro tento web, si jí můžete vybrat z nabídky, ale samozřejmě jí můžete i smazat pomocí tlačítka "Delete selected address". Dále můžete nastavit i kvalitu obrázků, barvu odkazů i nadpisu a pozadí stránek.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 750 ×