Moto assistant - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Moto assistant 1.4.3

Aktualizace programu 1. 1. 2017 Antivirová kontrola 3. 9. 2017 4:42

2

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
22 315 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Skvělý asistent pro váš vůz.

Aplikace Moto assistant slouží primárně k evidenci spotřeby motorového vozidla (automobilu, motocyklu...) a ke sledování nákladů na jeho provoz. Podmínkou je zadávat nezbytné údaje o čerpání pohonných hmot - tzn. cenu, množství načerpaných PHM, stav tachometru a datum čerpání.

Moto assistant umožňuje také záznam a sledování veškerých ostatních důležitých událostí (jako jsou  opravy, pravidelné údržby - např. výměna oleje, atd.). Na blížící se termín údržby vás dokáže program včas upozornit, dokonce si sami můžete zvolit předstih, v jakém budete upozorněni. Pokud si přejete data zpracovávat dál v jiné aplikaci, nabízí Moto assistant export dat do všeobecně nejpoužívanějších formátů, jakými jsou Excel, CSV, TXT a HTML.

Vedete si již záznamy v nějaké jiné aplikaci a nechce se vám je znovu přepisovat? Nevadí, jestliže vaše aplikace umožňuje export dat do formátu CSV. Moto assistant totiž umí data nejen exportovat, ale také importovat, a to právě z nejrozšířenějšího formátu CSV. Pro snadnější přehled disponuje program také možností vytváření statistik a grafů. Tisk je samozřejmostí.

Nedílnou součástí programu je také správa všech výdajů a příjmů. Ty máte možnost nejen zadávat, ale také třídit do libovolně definovatelných kategorií. Z těchto dat pak Moto assistant dokáže vytvořit grafy výdajů a příjmů, včetně grafu zůstatku.Pro další zpracování dat je opět k dispozici export.

Nezbytnou součástí každé aplikace pro správu vozidel je bez pochyby kniha jízd. Tu naleznete i v programu Moto assistant. Není nutné ji vyplňovat, pokud však chcete mít o provoze vozidla přehled, lze ji využít.

 Časem se jakékoliv údaje nahromadí a stávají se nepřehlednými. Moto assistant se však snaží vzniku takové situace předejít. Jak? U všech důležitých údajů má totiž uživatel k dispozici řazení, filtrování a/nebo vyhledávání. Navíc, veškeré takto uživatelem vyfiltrované údaje se promítnou také do tisku a exportu dat. Každý má tak možnost vybrat si jen ta data, která potřebuje - a to vše v krátkém čase s minimální námahou.

S pomocí programu Moto assistant budete mít všechny údaje organizované na jednom místě, to vše s možností jednoduše a bez námahy kdykoliv cokoliv filtrovat/vyhledat, vyexportovat, změnit, vytisknout. Díky přehlednosti a jednoduchosti by práce s programem neměla být problém ani pro osoby se základními znalostmi počítačů.

Recenzi programu najdete také na serveru Technet.cz.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
22 315 ×