Hlavní navigace

NET Rádio Rekordér 5.1.7

Poslech a nahrávání rádií, sledování TV a videí
2

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
26 542 ×

NET Rádio Rekordér je přehrávač slovenských, českých a zahraničních rádií, mp3, filmů a videí na YouTube přes internet.

Rádia je možné nahrávat do formátu mp3 v kvalitě 128 kbps, případně více, podle toho, v jaké kvalitě rádio vysílá. Do seznamu rádií, které můžete nahrávat, se můžete dostat přímo v programu kliknutím na příslušnou ikonku. Nahrávky lze v programu i přehrávat. Při nahrávání se ukládají do složky "mp3" ve složce, kde je program nainstalován. Do složky uložených nahrávek se dostanete kliknutím na příslušnou ikonku. Nahrávky jsou automaticky oddělovány a pojmenovány podle interpreta a názvu skladby, nebo tak, jak je pojmenovalo příslušné rádio.

Program také obsahuje české, slovenské a zahraniční TV, které můžete přehrát buďto přímo v programu, nebo přes internetový prohlížeč. Rádia je možné nahrávat nebo spouštět i ve vámi zvoleném čase. TV lze ve zvoleném čase pouze spustit. Program obsahuje několik zábavných zvukových záznamů strýce Marcina, Vladimíra Menšíka a dalších. V programu si můžete zahrát několik her, využít funkci vypnutí PC v zadaném čase, spravovat své webové stránky, nebo konvertovat soubory "wav" do "mp3".

Dále program obsahuje funkci PIP - obraz v obraze, import - export důležitých nastavení programu a jiné. V neregistrované verzi můžete rádia a TV přehrávat tři minuty a rádio nahrávat jednu minutu. Po registraci se časové omezení zruší.

Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 1. 10. 2023 Antivirová kontrola 4. 12. 2023 2:51

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.