SevTech Rádio Rekordér - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

SevTech Rádio Rekordér 1.0

Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 31. 3. 2019 Antivirová kontrola 2. 12. 2019 4:18

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
21 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Přehrávání a nahrávání rádia přes Internet.

SevTech Rádio Rekordér je velmi příjemný přehrávač a rekordér slovenských a českých rádií přes Internet. Intuitivní ovládání zaručí rychlé zorientování v programu. Nahrajte rádio, klepněte na složku uložených nahrávek a můžete si je přehrát přímo v programu. Nahrávky jsou ukládány do oblíbeného formátu mp3 v kvalitě, v jaké je rádio vysílá. (většinou 128 kbps) Jsou automaticky oddělovány a pojmenované tak, jak je otagovali v rádiu. Ukládají se do složky "Nahrávky" na místě, ve kterém je program nainstalován, ale v případě potřeby je možné místo ukládání změnit. 

Pokud se vám při nahrávání náhodou vypne zvuk, klikněte nad displejem na tlačítko "R". Program obsahuje většinu Slovenská a českých rádií a další budou přidány do novějších verzí. Do rychlé volby můžete uložit až osm svých oblíbených rádií. Pro ještě větší pohodlí můžete nastavit automatické spuštění vašeho oblíbeného rádia po spuštění programu.

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
21 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.