Vlákno názorů na software PDF-XChange Editor Free od Simon - Tak to je super, že se pan Dzurinda... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 PDF-XChange Editor Free 7.0.325.1

Aktualizace programu 11. 5. 2018 Antivirová kontrola 25. 12. 2018 3:21

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
270 827 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vlákno názorů na software PDF-XChange Editor Free

Simon
Simon (neregistrovaný) ---.pilsfree.net
26. 12. 2010 19:24 Nový

Závody

Tak to je super, že se pan Dzurinda bude s panem Paulíkem předhánět v tom, kdo dá dřív odkaz na novou verzi :). Mimochodem, docela by mě zajímalo, kdo tedy vlastně program vymyslel a vyvíjí: zda Tracker Software, nebo Teragon Group... K programu: také již několik let používám, stahuji z Tracker Software stránek (na Slunečnici jsem nějak nehledal...), program je podstatně rychlejší než Adobe Reader, s více (neplacenými) funkcemi a menší zátěží procesoru, takže maximální spokojenost. Jen tak dál! (a ještě více neplacených funkcí :)) - třeba odstraňování, nebo vkládání stránek...)
Martin Paulík
Martin Paulík (neregistrovaný) 217.197.144.---
27. 12. 2010 9:46 Nový

Re: Závody

Dobrý den, pane Simone,
děkuji za Vaši chválu, budu ji tlumočit autorům softwaru. Program vyvíjí společnost Tracker Software Ltd. Společnost TERAGON Group je autorizovaný distributor v České republice. My jsme do programu zařadili podporu podepisování elektronickým podpisem a časových razítek. Důvod proč uvádíme české stránky je ten, aby uživatelé měli návody a podporu v českém jazyce - ne všichni umí anglicky tak dobře.

Ohledně neplacených funkcí - odstraňování a vkládání stránek bude i nadále pouze v licencované verzi Pro, stejně jako další funkce pro úpravy a manipulaci s obsahem. Dalšími neplacenými funkcemi ve free verzi bude podpora multimediálního obsahu (videa, flash) nebo podpora prohlížení PDF dokumentů zabezpečených pomocí Adobe DRM.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.