Hlavní navigace

Pohlednice z ČR freeware

Výukový program určený k procvičování místopisu České republiky podle jednotlivých regionů.
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
951 ×

Pohlednice z ČR je výukový program určený k procvičování místopisu České republiky podle jednotlivých regionů. Hledáme místo, jehož fotografii nám počítač představil na pohlednici. Jsou pro nás připraveny dvě nápovědy, jež se úzce váží k hledání na mapě.

S programem můžeme pracovat postupně tak, jak se seznamujeme s jednotlivými regiony České republiky. Počítač předkládá fotografii a šest možností odpovědi, z nichž jedna je správná. Úkolem je tedy poznat, podle obrázku na pohlednici, správné místo v České republice. Počítač postupně předloží různé pohlednice podle počátečního výběru regionu a ke každé nabídne šest možností, které místo by se na ní mohlo skrývat. Při určování lze využít v libovolném pořadí dvě nápovědy, které se otevřou po stisknutí příslušných tlačítek. Po předložení všech deseti pohlednic, které byly na počátku hry v nastavení vybrány, nám počítač vypíše, jak jsme byli úspěšní při určování. Obdržíme diplom, který lze vytisknout.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 16. 1. 2009 Antivirová kontrola 23. 12. 2022 2:54

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.