Pokladní systémy AWIS pro OBCHOD - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Pokladní systémy AWIS pro OBCHOD 4.4.8

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 19. 10. 2010 Antivirová kontrola 29. 11. 2017 3:19

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 825 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Pokladní systém AWIS je určen pro maloobchod a přímé prodeje.

Pokladní systémy pro obchod - Kasa AWIS, je určen pro maloobchod a ostatní přímé prodeje. Účtování a naskladňování přes čtečku čárových kódů, pokladní zásuvka s možností propojení s IP kamerou (nahrávání pouze při otevření pokladního šuplíku). Zákaznický display a tiskárna na účtenky. Možnost zboží v akci. Jednoduchá práce a vytváření EAN, jejich evidence. Vždy aktuální přehled zásob, naskladnění přes faktury.

Ve stručném shrnutí systém obsahuje pokladnu pro účtování, sklad (i více skladů), databázi klientů, faktury, inventura, ceník, majetek, měny, platební karty, stravenky, peněžní deník, tisk meziuzávěrky, přehled směn, tržby směny, denní přehled, docházka zaměstnanců, statistiky, režim pro dotykovou obrazovku, síťové řešení, propojení přes internet.


Český pokladní software AWIS pro obchod obsahuje následující funkce:

 • pokladnu pro účtování
 • sklad (i více skladů)
 • databázi klientů, ulic
 • recepci
 • faktury
 • zrcadlo
 • ceník (i pro internetové kavárny)
 • majetek
 • měny, platební karty, stravenky
 • peněžní deník
 • tisk meziuzávěrky
 • přehled směn, tržby směny
 • denní přehled
 • propojení přes internet
 • režim pro dotykovou obrazovku
 • síťové řešení
 • a další

Kasa - hlavní část pro obsluhu
Přístup do pokladny (modul Kasa) je přes jméno a heslo, případně načtení magnetické karty či vložení kódu obsluhy pokladny. Modul Kasa je optimalizován pro rychlé a jednoduché účtování dotykem. Zaúčtování je v naší pokladně na pouhé dva doteky! Modul Kasa dále nabízí rychlé zamykání pokladny. Kasa může být i v angličtině (AJ verze). V Kase můžete ale účtovat pomocí myší, nebo velmi efektivně přes klávesnici, hlavně pomocí třímístných kódů a výběrem z přehledu (řazeni dle abecedy, kódů), kde lze položku vybrat i napsáním počátečních písmen. Kasa nabízí založení účtů pro stálé zákazníky nebo zaměstnance. Pro stálé zákazníky nabízí slevové karty, jejich evidenci (útraty zákazníků na slevových kartách). Možnost vytvoření účtu se slevou až 100% nebo navýšení (happy hours či noční přirážka). V každém okamžiku Kasa nabízí aktuální tržbu i stavy účtů, možnost prohlížení historie účtu. Dále funkce sloučení stolů, přesun mezi stoly, dopočítávání, stravenky, karty, členské karty, storno, slevy při placení, personální ceny, vrácení účtu po zaplacení, tisk posledního účtu, případná mapa podniku, rozdělení tržeb dle obsluhy, vložení úkolů pro personál, předtisk účtů a další možnosti Kasy AWIS...

Pokladna - Ceník
Odečítání ze skladu, možnost definování složení jídel, koktejlů. Zrcadlo, inventura. Snadná editace složení jednotlivých položek ceníku (např. CubaLibre = 0.05 x Havana + 0.01 x Limetsirup + 0.3 x Cola). V pokladně, části ceník je možnost nastavení speciální ceny pro zaměstnance (personální ceny). Pokladna zahrnuje i přehledné normování. Kalkulace jídla, koktejlů. Evidence i přes EAN kódy a následný prodej, tisk kódů, editor EANu.

Pokladna - Statistiky
Rozsáhlé množství reportů (příjmy, výdaje, měsíční přehledy, přehled docházky, prodeje za den, za měsíc či přesně určenou dobu. Úbytky ze skladu a další). Cokoli je do pokladny vloženo, je navždy uloženo a z databáze se nikdy nesmaže. V případě nutnosti opravy zaúčtování se v pokladně vytváří storno záznam. V reportech pokladny je možno prohlédnout všechny stornované položky, vratky, odpisy ze skladu.

Pokladna - Sklad
Možnost nastavení minimálního množství zásob. Uživatel je pak včas upozorněn, že je potřeba danou věc koupit. V každém okamžiku vidíte aktuální stav skladu, součet stavu skladu v Kč, průměrná nákupní cena, skladové karty, vyhledávání a řazení pro rychlý přehled. Pokladna nabízí i funkce pro export do Excelu. Statistiky prodeje až po přehled jednotlivých položek na účtech. Možnost založení více skladů.

Pokladna - Fakturace
Příjem či storno faktur od dodavatelů. Touto cestou je pořizováno zboží do skladu. Seznam všech přijatých faktur, možnost nastavení upozornění o splatnosti jednotlivých faktur. Samozřejmě i statistiky pro součty faktur za určité období, automatické nabízení poslední ceny pro rychlé naskladnění, přehledy a další funkce pokladny.

Pokladna - Databáze klientů
Možnost zapsání informací o zákaznících do databáze. Pokladna má možnost sledovat statistiky útraty, oblíbené jídlo, pití. Nastavení funkce debetu ? účtování do mínusu, odesílání uvítacího emailu, hromadné emailování. Databáze klientů slouží zejména pro rozvoz jídel, recepci či rychlé účtování či členské kluby, memberships. Pokladní systém pro golfové kluby a veškeré provozy, kde je potřebná evidence klientů, jejich statistiky a další rozsáhlé přehledy, které pokladna nabízí.

Pokladna - Rozvážkový systém, informační tabule
Evidence klientů, ulic, statistiky útraty. Identifikace příchozího čísla za bezkonkurenční cenu! Další funkce pro rozvoz jídla. Databáze ulic. Možnost vložení vlastních vzdáleností. Dopočítávání ceny za km. Pokladna podporuje i zobrazení informací na LCD monitory. Až 4 obrazy z jednoho pc. Tyto tabule slouží k zobrazení denní nabídky, či zobrazení reklamy.

Pokladna - Rezervace stolů
Přehledná evidence rezervace stolů, klientů. Přehled v systému i přímo v účtovací části Kasa na mapě podniku! Možnost založení více míst, pater v podniku. Export obsazenosti na web (propojení pokladny a internetu, exporty a přehledy na webu).

Pokladna - Recepce pro penziony
Jednoduché a přehledné řešení nabízí rezervace pokojů, přehled obsazenosti, potvrzené a nepotvrzené rezervace pokojů, druhy pokojů k rezervaci (označeno číslem či názvem pokoje), nastavení cen polopenze a další potřebné funkce pro rezervaci. Export obsazenosti na web.

Pokladna - Majetek - peněžní deník - tisky
Seznam majetku, inventury, nastavení měny. Systém eviduje veškeré pohyby v pokladně. Tisk denní a měsíční meziuzávěrky, tržby směny, prodeje za den, úbytky sortimentu v pokladně.

Mobil POS - AWIS PDA
AWIS PDA - WiFi systém, určen pro vytížené restaurace a další druhy pohostinských zařízení. Systém má výhodu nejen rychlejšího účtování, ale i kontroly zaměstnanců. Tento mobilní číšník nabízí stabilitu a bezkonkurenční cenu. Instalace po celé ČR a SR.

Pokladna - Síťové řešení
Server s databází + libovolný počet klientských stanic (samozřejmě je možné systém provozovat pouze na jedné stanici, pak je na stejné databázový server i klientská aplikace). Propojení pokladny i přes internet!

Pokladna - Bezpečnost dat
Veškerá data jsou bezprostředně odesílána na server (v síťové verzi), při havárii klientské stanice nehrozí v pokladně jakákoli ztráta dat. Pokladní systém nabízí i funkci pravidelného zálohování přes SMTP protokol na web či email.

Plně funkční verze pokladny, Kasy a ukázkové databáze najdete ke stažení na našich stránkách www.kasa-pokladna.cz
Možnost prohlídky rozsáhlé galerie všech systémů AWIS! Pokladní systémy, hotelové systémy, fakturační systém, CRM, e-shops, redakční systém a další.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 825 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.