Hlavní navigace

 ProcTerm 3.6

Nástroj na ukončení a výpis procesů
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
12 ×

Některé nástroje umožňují vypnout pouze procesy spuštěné pod desktopem. Procesy, které jsou spuštěny pod oprávněními systému, se nevypnou, případně jejich nástroje nezobrazí. Další nástroje sice umožňují vypnout jakýkoli proces, pokud běží více procesů se stejným názvem, nástroje vypnou jen jeden a to od priority (velikosti) ID.

ProcTerm je utilitka, která ukončí procesy buď podle ID procesu, nebo podle názvu procesu. Je samozřejmé, že každý proces má univerzální ID, takže podle ID je možné ukončit pouze jeden daný proces. Nicméně, podle názvu procesu, utilita ProcTerm ukončí všechny procesy, které mají stejný název.

Podle názvu procesu utilita dokáže zjistit všechny ID procesů, které s tímto názvem běží. Funkce využívá WINAPO a procesy ukončuje prostřednictvím kernelu. Vypnutí procesů je téměř okamžité a efektivní. Nástroj obsahuje implementovanou možnost výpisu (Show List) všech běžících procesů a možnost zobrazení cesty, z jakého umístění proces běží.

ProcTerm je možné od verze 3.5 spustit i klasickým způsobem než přes cmd. Po spuštění se ve stejné složce jako ProcTerm.exe vytvoří ProcTerm.log, který obsahuje kompletní výpis běžících procesů s Pid a cestou s umístěním souboru. ProcTerm.exe je nutně spustit jako Správce.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 19. 5. 2020 Antivirová kontrola 4. 2. 2024 2:53

Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.