Redsystem KIT 2012 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Redsystem KIT 2012 2.0

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 10. 2. 2012 Antivirová kontrola 6. 7. 2017 2:35

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 253 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Balík programů od firmy Redsystem.

Redsystem KIT 2011 je balík nejlepších a nejznámějších programů firmy Redsystem. Balík obsahuje následující programy:

  • Listové obálky - vytvořte si rychle a levně poštovní obálky, CD/DVD obaly na 8 a 12 cm média, štítky na kazety typu Digital 8, Video 8, Hi 8, MiniDV, 3,5" diskety, vizitky, hesla k webstránkam, pracovní výkaz a telefonní seznam.
  • E-mail monitor - tento program monitoruje vaši e-mailovou poštu. Je možné monitorovat až 6 kont v intervalu od 1 do 59 minut, přednastavený je Outlook Express, ale můžete použít i jiného poštovního klienta, je možné nastavit vlastní zvukovou signalizaci po přijetí pošty. Tento program jako jediný spolupracuje s portem LPT a dokáže díky LED efektu rozblikat světelné LED diody podle počtu přijatých e-mailů.
  • Redsystem Jukebox - program na způsob hudebního automatu, kde po vhození mince můžete přehrát zvolené skladby, je možné přepínat mezi režimem jukebox, náhodný výběr a rádio.
  • NET Rádio Rekordér a Super Online Tuner - nabízejí možnost poslouchat rádia a sledovat TV vysílající přes Internet a za pomoci externího programu z nich i nahrávat. Obsahují většinu slovenských a českých rádií a TV, můžete vytvářet vlastní seznamy, uložit oblíbená rádia a TV do předvoleb, spouštět v zadaném čase atd.

Kompletní programový balík je cenově nejvýhodnejší, zároveň odpadá nutnost instalovat programy jednotlivě. Při instalaci programového balíku na OS Windows Vista nejdříve instalačnímu souboru přidělte kompatibilitu s Windows XP.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 253 ×