Redsystem Webpage - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Redsystem Webpage 1.1

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 12. 11. 2010 Antivirová kontrola 16. 10. 2017 4:09

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
109 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Dokonalý správce vašich oblíbených webových stránek.

Redsystem Webpage vám pomůže udělat si pořádek ve vašich webových stránkách. S tímto programem budete mít všechny stránky na jednom místě ať jste kdekoliv. Už nejste omezeni záložkami vašeho prohlížeče. Můžete si uložit až 500 webových stránek, ke každé uložit přístupové údaje (např. jméno a heslo) a popis.

Vaše uložené údaje jsou šifrovány, proto jsou v bezpečí, navíc při prvním spuštění programu si zvolíte heslo, kterým se budete později do programu přihlašovat. Heslo si po přihlášení do programu můžete změnit, nebo zcela zrušit. Některé výrobcem přednastavené webové stránky, které můžete použít obsahují i logo, které charakterizuje příslušnou stránku, takže s přehledem hned víte o kterou se jedná. Stránky, které logo neobashují, dostanou logo prohlížeče, které si zvolíte v nastavení.

Podporované jsou prohlížeče Internet Exploler, Mozilla Firefox, Google Chrome a Opera. Pokud si do programu uložíte stránku, která logo neobsahuje, ale chcete aby se spolu s ní zobrazovalo i logo, můžete požádat výrobce programu a ten po revizi příslušné logo doplní do novější verze programu.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
109 ×