Hlavní navigace

 Kadeřnický a kosmetický software HairSoft 8.20191122.1

Aktualizace programu 8. 12. 2019 Antivirová kontrola 1. 2. 2020 3:04

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 056 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program vhodný pro kadeřnické,kosmetické salony,solaria,wellness.

HairSoft je program vhodný pro kadeřnické a kosmetické salony, solária, wellness, pedikúra & manikúra, masáže, tetovací studia, ale i pro majitelé salonu, kteří pouze odprodávají materiál živnostníkům. Eviduje mnoho užitečných dat, která k provozu těchto zařízení patří.

Funkce:

  • evidence obsluhy,databáze služeb a produktů, online objednávky, SMS upozorňování na objednávky, narozeniny, svátky, rezervační systém, podpora EET, prodej služeb a produktů, evidence zákazníků, objednávky, sledování historie účtu zákazníka, sledování historie jednotlivého personálu, tisk účtenek, tisk denních součtů, zálohy, emailová korespondence, možnost vedení více poboček, evidence spotřebovaného materiálu, tiskové sestavy pro jejich další zaúčtování a další... 

Poznámka výrobce:

Program má po nainstalování předvyplněnou databázi. (2x uživatel, 5x servisní uživatel, 9x položka v ceníku - vše lze vymazat, a nebo přepsat na vlastní hodnoty)

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 056 ×