Smart Tests - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Smart Tests 1

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 30. 9. 2008 Antivirová kontrola 3. 9. 2017 4:42

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 147 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Interaktivní výukové testy pro studenty angličtiny.

Různé formy testování snad neodlučně patří ke studiu cizích jazyků. Používají je nejrůznější instituce, učitelé i studenti sami. Testy mohou sloužit k posouzení a potvrzení úrovně pokročilosti studentů, jako pomůcka pro hodnocení a klasifikaci žáků, ale i jako důležitý nástroj pro sebehodnocení. S vývojem počítačů se začaly objevovat interaktivní testy, ve kterých počítač okamžitě oznámí studentovi verdikt a ukáže mu, kde udělal chybu. Tam se však vývoj testů nezastavil.

Program SMART TESTS totiž přináší do jazykového testování zcela nový rozměr. Jsou to testy, které nejen prověřují Vaše znalosti, ale zároveň učí. Nedozvíte se tedy pouze, kde jste udělali chybu a jak to mělo být správně, ale program Vám ihned nabídne vysvětlení, proč to chyba byla a proč to mělo být jinak.

Čím se tedy SMART TESTS výrazně liší od spousty podobných produktů, je především to, že se jedná o testy výukové. Obsahuje rozsáhlou databázi více než 3000 testových otázek, z nichž každá je doplněna srozumitelným vysvětlením správných i špatných odpovědí v češtině. Student zde má k dispozici širokou škálu témat. Zkoušet se může nechat např. z nejrůznějších gramatických problémů či tématických okruhů slovíček. V nabídce je i několik set otázek zaměřených na frázová slovesa a idiomy. Na své si přijdou studenti od začínajících až po pokročilé.

Navíc program nabízí zajímavý motivační prvek ve formě obrázků, které se postupně odkrývají na základě správně zodpovězených otázek. Základní verze SMART TEST obsahuje stovky nádherných fotografií, ve kterých navštívíte nejrůznější kouty světa. Snadno si však můžete do programu vkládat i vlastní obrázky a fotografie.

Program SMART TESTS nadále žije. Stávající databáze je pouze výchozím bodem. Díky pružné komunikaci s internetovými stránkami Help for English jsou každý týden k dispozici desítky nových testových otázek.

Věříme, že s našimi testy zaznamenáte velké pokroky a jazykové testování pro vás bude zábavou.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 147 ×